<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Офіційно. "Кривбас" знімається, "Говерла" залишається

Spy-Football.com

1/6/2013 , 9:02

Вчора, 31 травня, комітет ФФУ відкликав у “Кривбаса” атестат на право участі у Прем’єр-лізі в наступному сезоні.

Перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко прокоментував рішення про відкликання у криворізького клубу атестата на участь у Прем’єр-лізі.

– Сергій Михайлович, хто займе місце “Кривбасу” в чемпіонаті України, якщо криворізький клуб не подасть апеляцію або ж подасть, але програє її?
– Відкриваємо регламент змагань. У ньому написано: “Якщо команду учасника Прем’єр-ліги виключили з змагань і вона виявилася в підсумковій таблиці на місці вище, ніж 15-е, то тоді у Прем’єр-лізі залишається учасник, головна команда якого опинилася на 15-му місці”. Тобто “Говерла”.

– Ми не можемо додзвонитися ні до кого з офіційних осіб “Кривбасу”, щоб дізнатися, чи будуть вона подавати апеляцію. Вам їх наміри не відомі?
– І не додзвонитися, тому що вони з 15 травня не відповідають ні на факси, ні на дзвінки.

– І все ж чи можна очікувати від них боротьби за те, щоб залишитися у Прем’єр-лізі?
– Для цього потрібно протягом п’яти днів подати апеляцію і розраховувати на її задоволення, якщо є підстави. А ніяких підстав немає. У клубу немає фінансів, немає.

Відсутність атестата означає, що “Кривбасу” не буде ні в першій, ні в другій лізі? Це – втрата статусу професійного клубу?
– А ось тут вже справа за “Кривбасом”. Нехай же проявлять інтерес – чи хочуть вони залишатися професійною командою. Якщо ні, то вона позбавляється професійного статусу.

– Що потрібно зробити, щоб його зберегти?
– Хоча б подати заявку і задекларувати своє бажання. А Федерація футболу вже розгляне, наскільки це можливо.

За матеріалами: Сегодня

 

ТегиТеги:

Реклама