<
>

Реклама

Премєр-Ліга Динамо

Вболівальники Динамо Київ звернулися до Ігоря Суркіса

Spy-Football.com

1/10/2013 , 12:31

dk_ultrasШановний Ігор Михайлович !

Цей звернення – практично копія торішньої петиції. Текст був лише незначно змінений , тому що за рік команда тільки ще сильніше деградувала , а проблеми залишилися ті ж . Тільки особи помінялися .

Ось вже котрий сезон наша улюблена команда намагається перервати гегемонію Шахтаря і повернути чемпіонство до Києва.

Сказати , що ми , вболівальники київського Динамо , скучили за цим досягненням – нічого не сказати. У це міжсезоння клуб зміцнився футболістами найвищого європейського та світового рівня з провідних чемпіонатів Європи. Це міжсезоння можна назвати найвдалішим у плані імен , яких запросити , впевнені , варто було Вам не малих моральних і фінансових зусиль . Тим цінніше «риба » , яку вдалося « зловити ». Придбань подібного масштабу в історії київського Динамо не було з початку XXІ століття.

Не варто говорити про те , що з появою таких висококласних виконавців Ленс , Бельханда , Драгович , Мбокані , Тремулінас ми вболівальники Київського Динамо розраховуємо на кардинально зміни у бік поліпшення гри і результату. Але по закінченні великої частини сезону ( а саме 11 ігор у чемпіонаті ) , яке було наше розчарування тим , що нічого в кращу сторону в грі нашого улюбленого клубу не змінилося. Більше того гра команди стала ще гіршою порівняно з минулим сезоном.

Зараз як ніколи клуб потребує нового віяння , поштовху для різких змін , які підуть клубу тільки на користь. Київське Динамо це не полігон для експериментів і не пристанище для тренерів , які більше нікому не потрібні.

Дорогий Ігор Михайлович , ми просимо Вас не мучити вболівальників і футболістів і вжити конкретних заходів :

Внутрішня реорганізація . Розробити стратегію розвитку клубу на найближчі 5 років. Найняти професійних менеджерів для вирішення поставлених завдань. Колишні футболісти і коментатори не підходять для професійного та якісного вирішення завдань , які стоять перед клубом.

Залучити команду зарубіжних тренерів , у яких є досвід завоювання чемпіонств Європейських чемпіонатів , а також єврокубкових турнірів .

Поставити цілі. Хорошим спортивним результатом буде вважатися перемога в чемпіонаті або боротьба за чемпіонство до останнього туру , а також потрапляння в групу Ліги Чемпіонів і успішний там виступ . Під успішним виступом вважатиметься місце в групі не нижче другого – місце яке дозволяє пройти в наступний раунд. В іншому випадку , команда повинна ставити мету вигравати Лігу Європи.

Нова команда менеджерів повинна сформувати організувати PR- відділ для зміни акцентів в інформаційній війні з донецьким ” Шахтарем”. Також одним із завдань нового менеджменту буде реорганізація селекційного відділу – тільки останнє міжсезоння до трансферів майже немає питань . Включіть в цей список завдання щодо поліпшення якості внутрішнього і зовнішнього маркетингу (робота з уболівальниками , як у нас називають) , організацію продажу квитків.

Це далеко не всі вимоги і пункти , які повинні бути виконані для зупинки падіння клубу. Але вирішивши ці завдання , в клубі розпочнеться поступальний рух вперед.

Щиро сподіваємося на Ваше розуміння , вболівальники ФК “Динамо” ( Київ).

dynamo.kiev.ua

ТегиТеги:

Реклама