<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Рабинович - знову власник "Арсеналу" ?

Spy-Football.com

1/11/2013 , 13:31

У ФФУ повідомили, що трапилось з київськими “канонірами” після прпинення фінансування команди Олександром Онищенком.

Отож, новими власниками столичного клубу стали генеральний директор Віктор Головко та колишній президент “Арсенала” Вадим Рабинович, інформує Террикон, посилаючись на слова керівника інформаційного відділу Федерації футболу України Павла Тернового.

“Сьогодні ФФУ виходила на контакт із керівництвом київського “Арсенала”. Але, на жаль, нам сказали, що не зацікавлені в допомозі. Президент ФФУ пропонував столичному клубу абсолютно безкоштовно усі умови для того, щоб провести найближчий домашній матч на високому рівні, починаючи від автобуса, і, закінчуючи стадіоном.

Але нам сказали, що пан Онищенко відійшов від цього проекту назавжди, а за документами клуб належить Головко і Рабиновичу”, – заявив Терновий.

Раніше повідомлялося, що трудовий колектив “канонірів” висловив готовність зіграти матч 15-го туру УПЛ проти запорізького “Металурга”. Але все і далі дуже заплутано.

Гендиректор “Арсенала” Віктор Головко ще раз підкреслив – кіна не буде: “На превеликий мій жаль, “Арсенал” уже не грає. Клуб припиняє існування через відсутність фінансування – допомоги немає, фінансів немає … Доведеться мені одному розсьорбувати те, що, на жаль, сталося.

Якщо хтось десь і з кимось збирається просто вийти і пограти у футбол, то це його особиста справа, не більше того, і ніякого відношення до клубу не має. Офіційно ніяких матчів за участю “Арсенала” проводитися не буде”, – цитує Головка Корреспондент.

Отож, вийде “Арсенал” на останній матч першого кола, чи не вийде, схоже, дізнаємось сьогодні, ближче до самого матчу.

за матеріалами football24.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама