<
>

Реклама

Перша Ліга ПФЛ

Верес став найбільш відвідуваною командою Першої ліги, Тепловик - Другої ліги (Інфографіка)

Spy-Football.com

1/12/2016 , 10:36

ПФЛ підвела підсумки відвідуваності Першої та Другої ліг за першу половину сезону 2016/17.

У першій частині змагань ПФЛ відвідуваність матчів особливо не вразила. Однак якщо брати тенденції, ми бачимо, що є великий позитив, і пов’язаний він як із залученням нових клубів, так і з суттєвим прогресом команд, які мають значну історію виступів у змаганнях ПФЛ.

Скажімо, у першій лізі справжнім яскравим враженням стала відвідуваність матчів «Вереса». У Рівному спостерігається футбольний бум – стадіон заповнюється майже на всі 100% місць, які на сьогодні можуть приймати глядачів. Проблема «зайвого квиточка» та відчуття аншлагу роблять святковим кожен домашній матч рівнян. І навіть вимушено граючи у Березному заключний домашній поєдинок, «Верес» зібрав пристойну глядацьку аудиторію, що свідчить про те, що вся Рівненщина живе футболом.

Прогресують і старожили. «Черкаський Дніпро» багато робить для залучення вболівальників, клуб обрав сучасний маркетинговий курс. «Буковина» радує відвідуваністю після повернення. Навіть ті, хто є аутсайдерами за відвідуваністю, мають відданих фанів.

У другій лізі із першої п’ятірки четверо перших місць посідають новачки професіонального футболу. Це – яскрава ілюстрація правильності стратегії ФФУ та ПФЛ щодо заповнення футбольної карти України та залучення міст, які поки не мали представництва серед професіоналів. Ми бачимо в цьому великий потенціал для зростання.

 


 

 

Прес-служба ПФЛ,  Інфографіка: Відділ маркетингу та комунікацій ПФЛ

Реклама