<
>

Реклама

Премєр-Ліга Ультрас

Відповідь ФАРЄ. 11 тур УПЛ - під червоно-чорними стягами

Spy-Football.com

1/10/2013 , 9:54

Українські фанати, незважаючи на всі покарання та заборони FIFA й ФФУ, не побоялись продемонструвати свою національність, згуртованість духу і показали, що “ми браття з козацького роду”.

Від Львова до Сімферополя, від Полтави до Луганська українські ультрас взяли на свої секторачервоно-чорну символіку Української повстанської армії.

16-й сектор “Карпат” був повністю прикрашений кольорами любові та журби, також красувалися величезні прапори Шухевича і Бандери.

Крім того, бандерштадтівці провели акцію проти натуралізації: “Поверніть нам збірну України”, – таке послання адресували галичани на стадіоні “Україна”, до яких додались два банери “Стоп Едмар” і “Стоп Девіч”.

Величезна повага і сімферопольцям, які на гру у Львів взяли прапор УПА, повісили червоно-чорний і луганчани на домашній трибуні.

Особливо відмітилась Полтава. Там активісти ростягнули на півсектора стяг повстанської армії генерала Чупринки з текстовиком “FIFA = серп+молот”. За 15 хвилин перелякані правоохоронці наказали прибрати цей текстовик. Кияни також прибули в Галушколяндію з прапорами УПА.

Все що думають про ФІФА висловили і запорізькі ультрас “оригінальним” написом “FIFA-MAFIA”

Крім того, як нам відомо, цю акцію підтримали тисячі фанатів по всій Україні – в першій та другій лігах. Як бачимо, кожна дія має свою протидію, тож завдяки покаранню від FIFA, націоналістичної символіки на українських стадіонах тепер побільшає.

за матеріалами ultras.org.ua , bfootball.com.ua

ТегиТеги:

Реклама