<
>

Реклама

Премєр-Ліга ATTENDANCE

Відвідуваність УПЛ: найгірший сезон в історії та антирекорд Динамо

Spy-Football.com

1/11/2016 , 10:59

Здається, ми на дні.

, а це 1771 осіб в середньому на грі. Щоб ви розуміли масштаб катастрофи – всіх глядачів (!) матчів можна було б розмістити на трибунах запорізької «Славутич-Арени», причому 1500 місць залишилися б вільними.

Таким чином середня відвідуваність чемпіонату скоротилася до 4 868 уболівальників на матчі. Цей показник не тільки на 2,8% менше, ніж в минулому сезоні після аналогічного періоду, а й став найнижчим за 25-річну історію проведення чемпіонатів України. Попередній антирекорд належав минулому сезону – 5020 уболівальників.

Відразу чотири клуби УПЛ оновили свої антирекорди – «Зоря» (800 глядачів), «Ворскла» (500 глядачів), «Олімпік» (560 глядачів) і «Динамо» (5118). Більш того, домашній матч полтавської команди став самим маловідвідуваним в поточному чемпіонаті серед всіх команд. А матч «Динамо» проти «Карпат», не дивлячись на клубний антирекорд, став кращим за аудиторією, забезпечивши майже 50% відвідуваності туру.

Встановивши антирекорд відвідуваності в ЛЧ за 9 років, кияни відновили і найгірший показник в чемпіонаті за останній час – матч з «Карпатами» можна було проводити на стадіоні «Оболонь».

за матеріалами tribuna.com

Реклама