<
>

Реклама

Spy News
Волинь
2:0
Шахтар

Премєр-Ліга Spy News

Хлопці Кварцяного шокують Луческу

Spy-Football.com

2/11/2013 , 9:01

УПЛ, 15-й тур

Луцьк, стадіон “Авангард”

Головний арбітр: Даньковський С.В. (Київ)

“Волинь” (Луцьк) – “Шахтар” (Донецьк) 2:0

Голи: Мемешев 25, Мемешев 69

“Волинь”: Неділько, Скоба (Шершун 67), Бабатунде (Задерецький 38, Шиш 46), Шумахер, Матей, Масло, Мемешев, Бікфалві, Немчанінов, Шиков, Сімінін

“Шахтар”: Каніболоцький, Кривцов, Срна, Ісмаілі, Коста (Феррейра 46), Едуардо (Тайсон 61), Бернард (Ілсіньо 63), Адріано, Фред, Степаненко, Кучер

Попередження: Сімінін 19, Бікфалві 85 – Фред 35

vol_sha“Шахтар” вдруге отримав на горіхи у Західній Україні. Після поразки “Карпатам” команда Луческу була розбита у Луцьку, отримавши від “Волині” два сухих м’ячі.

“Волинь” несподівано відкрила рахунок у матчі, красивим та кумедним голом. Шумахер поборовся, а Мемешев потужно пробив, м’яч вдарився у поперечку, від полетів у спину кіпера, а потім зрикошетив у ворота.

“Шахтар” помчав рятувати репутацію і створив кілька можливостей встановити рівновагу, але не зміг реалізувати їх.

У другій половині матчу Ферейра вийшов на допомогу Адріано, але лучани вміло відбивалися від латиномериканців. Інколи хлопці Кварцяного йшли у вилазки на територію “гірників”.

Волиняни грали надзвичайно самовіддано, тому Луческу кинув у бій Тайсона. Але й той не допоміг.

Питання про переможця фактично зняв штрафний у виконанні “Волині”. Шиков пробив на силу, а Мемешев першим встиг на добивання.

Донеччани ще мали півгодини, щоб забити бодай гол, але пройти оборонні редути команди Кварцяного їм було не до снаги. А коли здавалося, що м’ячу уже нікуди діватися, на його шляху ставав Неділько.

Для когось сенсація, хто про це мріяв, а хтось і очікував – “Волинь” дала прочухана “Шахтарю”.

 

ua-gol.com

 

ТегиТеги:

Реклама