<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Футбольний "беспредел" по-донецьки продовжується

Spy-Football.com

2/8/2013 , 17:14

ffu_eng1 серпня 2013 року  Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв кілька рішень, які стосуються клубів вищої, першої та другої ліги.

За неправомірні дії вболівальників команди «Говерла» на стадіоні «Авангард» 20.07.2013 під час закінчення матчу 2-го туру чемпіонату «Говерла» Ужгород – «Динамо» Київ, ужгородський клуб оштрафовано на 25 000 гривень та попереджено про те, що у разі повторення випадків несанкціонованої появи вболівальників в ігровій зоні стадіону, до клубу будуть застосовані більш жорсткі санкції, аж до проведення матчу без глядачів.

Київське «Динамо» оштрафовано на 20 000 тисяч гривень за використання піротехнічних засобів вболівальниками команди під час цього ж матчу.

За систематичні апеляції до арбітра під час матчу 2-го туру чемпіонату U-21 «Металург» Донецьк –  «Карпати» Львів, адміністратора львівської команди А. Ханаса дискваліфіковано на 1 матч.

За прилюдні та образливі вчинки, що принижують честь та гідність офіційних осіб в матчі 3-го туру чемпіонату другої ліги «Макіїввугілля» – «Енергія», футболіста Є. Федотова дискваліфіковано на 3 матча

За небезпечний напад на суперника з нанесенням травми у матчі 3-го туру чемпіонату першої ліги «Миколаїв» – «Нафтовик-Укранафта», футболіста команди «Нафтовик-Укранафта» С. Артюха відсторонено від участі у змаганнях на 5 матчів.

За небезпечний напад на суперника з вірогідністю нанесенням травми у матчі 3-го туру чемпіонату першої ліги «Суми» – «Полтава», футболіста команди «Суми» Т. Дурая дискваліфіковано на 2 матчі.

За нецензурні та образливі вирази на адресу арбітра в матчі 2-го чемпіонату U-19 «Дніпро» – «Волинь» футболіста команди «Дніпро» О. Сніжко відсторонено на 3 матчі.

Окремою ухвалою було закрито провадження у справі «Про епізод, що мав місце 28.07.2013 р. на 53-й хвилині матчу 3-го туру чемпіонату «Шахтар» Донецьк –«Чорноморець» Одеса за участю футболістів Л. Адріано («Шахтар») та Р. Валєєва («Чорноморець»)». Листом Комітету арбітрів ФФУ було засвідчено, що даний епізод був помічений офіційними особами матчу. Крім того, КА ФФУ зазначив, що навіть у тому разі, якби йшлося про неправильне рішення арбітра, цей випадок не є «очевидною помилкою», про яку йдеться в п. 4 ст. 60 Дисциплінарних правил ФФУ. Таким чином, згідно пп. 2 – 4 ст. 60 Дисциплінарних правил ФФУ зазначена справа не підлягає розгляду КДК ФФУ, оскільки знаходиться за межами його компетенції.

Ненаказаний фол Луіса Адріано

Нагадаємо, раніше вболівальники вимагали дискваліфікації Луіса Адріану

за матеріалами оф.сайту ФФУ

ТегиТеги:

Реклама