<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Гірші серед гірших. Анти-збірна 8 туру УПЛ

Spy-Football.com

2/9/2013 , 12:30

anti_zbirnaВсі ми звикли бачити після кожного туру символічну збірну – команду з кращих гравців уікенду. Spy-Football започатковує нову рубрику “Гірші серед гірших” в якій будемо збирати невдах кожного туру,які сформують збірну розчарувань.

Як і годиться, у кінці чемпіонату ми підібємо підсумки і сформуємо анти-збірну УПЛ. А гравцеві , який найчастіше потраплятиме у команду невдах буде вручено приз Орден “Дерев’яний сандаль”.

Отже, розпочнем. Анти-збірна 8 туру УПЛ

Воротар – Паньків (Металург Д)

Його помилка на виході у простій ситуації призвела до курйозного голу у ворота донечан за 5 хв до завершення гри.

Захисники – Хомин(Арсенал) Кривцов(Шахтар) О’ді(Металург Д) Романчук(Арсенал)

Захист Арсенала у цьому турі взагалі був схожий на прохідний двір, а те як луганчани Хомченовський і Ліпартія возили Хомина і Романчука – цим можна насолоджуватися вічно. Ірландець О’Ді напару з Паньківим привезли гол у свої ворота. А Кривцов узагалі, мабуть, був чи не найгіршим у Шахтаря. Упустив Девіча, коли той забивав гол. Невиправдані походи на чужу половину поля, не встигав повертатися і багато фолив.

Півзахисники – Пуканич(Говерла) Беланда(Динамо) Шарпар(Арсенал) Федорчук (Карпати)

Беланда можна було замінювати вже в середині першого тайму. За той час, який провів на полі, показав себе “майстром обрізок” (пас на Зозулю – найяскравіший приклад), а також не встигав віддати пас, або направляв м’яч туди, де його партнерів ще не було. Зірковий час Пуканича вже давно пройшов і матч проти Ворскли яскраве тому підтвердження. Канонір Шарпар не справився зі своєю роботою у центрі поля. Програвав майже усі єдиноборства.  Надії які покладали “Карпати” на Федорчука не виправдовуються. У севастополі львівянин просто не був схожий сам на себе за що і отримав місце в нашій збірній

Форварди – Шацьких(Арсенал) Лисенко(Говерла)

Досвідчений Максим Шацьких не реалізував пенальті у грі з Зорею (пробив у хрестовину) і тут же залишив поле.  Не пішла гра і у ужгородця Лисенка – ні ударів, ні бажання, тільки косі погляди на партнерів.

anti_best_8

Не згідні з номінантами? Добалвяйте своїх антигероїв у коментарі.

Джерело: Spy-Football

ТегиТеги:

Реклама