<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

SEAT- титульний спонсор Карпат

Spy-Football.com

2/3/2013 , 14:48

9999SEAT. Емблема саме цього відомого автомобільного концерну відтепер прикрашатиме ігрову форму футболістів львівського клубу. Угода діятиме як мінімум до червня 2016 року, а автопарк клубу вже незабаром поповниться новенькими автомобілями SEAT.

Співпраця ФК «Карпати» та SEAT в Україні передбачатиме не лише надання рекламних послуг з боку клубу, а і проведення спільних промоакцій, у тому числі із залученням футболістів основної команди клубу.

«Мені надзвичайно приємно оголосити про початок глобальної співпраці нашого клубу та SEAT в Україні, – говорить Ігор Дедишин, генеральний директор ФК «Карпати». – Автомобілі, народжені у Барселоні, серці Каталонії, мабуть, просто приречені на зв’язок з футболом, і ми з неприхованим оптимізмом дивимось на широкі перспективи нашої співпраці з брендом SEAT. Упевнений, що синергія двох брендів, кожен з яких користується любов`ю та повагою, приведе нас до спільних нових перемог».

У свою чергу керівник бренду SEAT, Дар’я Штименко, зазначила: «Бренд SEAT та футбол надзвичайно близькі. Вони обидва притягують погляди мільйонів людей; вони сповнені емоцій, динамізму, азарту. Швидкість, характер, виразність присутні обом з них. Ми із захопленням розпочинаємо нову сторінку історії бренду SEAT в Україні і надзвичайно раді партнерству з ФК «Карпати». Отже, разом до нових перемог!»

ДОВІДКА

SEAT в Україні

Офіційним імпортером автомобілів SEAT в Україні є ТОВ «Порше Україна».

Українцям нині доступні п’ятидверний SEAT Ibiza, спортивне купе SC та універсал ST. Також у модельному ряду представлені добре відомий Altea XL та повнопривідний Altea Freetrack. У середині 2013 року розпочнуться продажі нового LEON і TOLEDO.

Пропоновані українським водіям автомобілі укомплектовані усіма опціями, необхідними для безпечного та приємного керування. Навіть у базовій комплектації встановлені електронна система стабілізації (ESP), 15-дюймові колісні диски, кондиціонер та радіосистема CD/MP3.

Обслуговування автомобілів SEAT здійснюється в авторизованих сервісних центрах за стандартами Volkswagen Group.

Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua
Фото: © ФК «Карпати»

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама