<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Лозанна винесла вердикт:матч "Металіст"-"Карпати" визнано договірним!

Spy-Football.com

3/8/2013 , 11:11

sydСьогодні ФК «Карпати» (Львів) отримав рішення Спортивного арбітражного суду (Лозанна, Швейцарія).

Про це повідомляє інформаційний центр ФК «Карпати».

Зокрема, CAS визнав матч «Металіст» – «Карпати», що відбувся 19 квітня 2008 року і завершився перемогою харківського клубу з рахунком 4:0, договірним.

Водночас, як відзначають у клубі, було частково задоволено апеляції ФК «Карпати», Петра Димінського, Ігоря Дедишина та ФК «Металіст» – з клубів не буде знято по 9 очок, натомість рішення позбавити харківський клуб бронзових нагород у сезоні 2007/2008 залишилось в силі. Також обидва клуби будуть змушені сплатити штрафи у розмірі 25000 доларів.

На Петра Димінського накладено умовну дискваліфікацію на рік з випробувальним терміном на рік, а також штраф у розмірі 5000 доларів. Ігор Дедишин сплатить штраф у розмірі 2500 доларів; умовна дискваліфікація діятиме протягом 6 місяців з випробувальним терміном на рік. Євген Красніков сплатить штраф у розмірі 10000 доларів та буде позбавлений можливості займатись будь-якою діяльністю, пов’язаною з футболом, протягом 5 років. Повністю виправдано Олександра Єфремова.

На футболістів Пшеничних, Іщенка, Кобіна, Федоріва, Налєпу накладається заборона професійно займатися футболом протягом 3 років з додатковим випробувальним періодом на 2 роки, а також штрафні санкції у розмірі 10000 доларів. На футболіста Сергія Лащенкова накладається заборона професійно займатися футболом протягом 5 років та штрафні санкції у розмірі 10000 доларів.

Рішення CAS скеровано до Контрольно-дисциплінарного комітету УЄФА з метою застосування санкцій.

Джерело: fckarpaty.lviv.ua

ТегиТеги:

Реклама