>

Премєр-Ліга 17 тур

VBET Ліга. Розгроми від Шахтаря та Динамо, супер-матч у Чернігові

3/12/2021 , 20:13

Відкривав 17 тур поєдинок на НСК Олімпійський де Шахтар розгромив Львів. Хоча ніщо не передбачало такого фіаско гостейю Львів на віть забив першим, але на останній хвилині першого тайму “гірники” реалізували пенальті. Після перерви підопічні де Дзербі вийшли в перед. а розгром оформили у останні 5 хвилин зустрічі, тричі відзначившись у воротах суперників.

Динамо також немало ніяких проблем у Луцьку. А якби Циганков реалізував пенальті на початку другого тайму, то міг би вийти на перше місце у списку бовбардирів ліги. Героєм зустрічі ж став Беньямін Вербіч, який формив дубль.

Рух мав перевагу на Ворсклою майже усю зустріч. Але не зміг реалізувати пенальті, а останні 30 хвилин взагалі грав у більшості. До речі, Дмитро Різник встановив рекорд – 5 відбитих пенальті протягом сезону.

Колос здобув 3 перемогу у останніх 4 зустрічах (усі з рахунком 1-0). Цього разу у Харкові над Металістом-1925, який , до речі, програв 5 матч поспіль.

А Зоря вдома дотиснула Інгулець.

Найдраматичніший матч відбувся у Чернігові. Маріуполь вів у рахунку 2-0 після дублю Кащука, але Десна зуміла зібратися і “закамбечила” 3-2, при цьому не реалізувавши пенальті. Але і господарі не зуміли втримати переможний рахунок – на 90 хвилині нічию для азовців врятував Хромей.

У заключному матчі туру СК Дніпро-1 впевнено переміг Чорноморець.