<
>

Реклама

Spy News
Ворскла
1:1
Металіст

Премєр-Ліга Spy News

Гроза авторитетів

Spy-Football.com

3/11/2013 , 20:15

При дуже млявій грі “Металіст” знову втрачає очки, а “Ворскла” відбирає пункти у гранда вже втретє в цьому сезоні.

У першому таймі обидві команди продемонстрували цікавий футбол. “Ворскла” не боялася сильнішого за складом суперника, сміливо йшла в наступ, грамотно оборонялася. Проте роботи у голкіперів зовсім не було. Коли вже здаалося що перший тайм голыв не принесе “Металіст” зусиллями Моледо забив гол після розіграшу кутового.

В другому таймі команди вирішили ввімкнути швидкості, не скажеш, що їм це вдалось, але моментів було трошки більше. “Металіст” ніби і контролював гру, але виглядав досить мляво. За що і поплатився. Господарі скористались своєю нагодою на 68-й хвилині забивши після розіграшу штрафного – гол на рахунку Дедечка.

Гра відразу різко стала більш жвавою та жорсткішою. І моментів побільшало біля обох воріт, але відзначитись вже так нікому і не вдалося.

Чергова дуже млява гра харківян. А Ворскла другий тур поспіль відбирає очки у претендентів на медалі. І стає справжною “грозою авторитетів”.

“Ворскла” (Полтава) – “Металіст” (Харків) 1:1

Голи: Дедечко 68 – Моледо 43

“Ворскла”: Непогодов, Ребенок, Пердута, Ткачук, Сапай, Яховіч (Баранник 90 +2), Чеснаков, Дедечко, Маркоскі (Громов 68), Янузі, Скляр

“Металіст”: Горяїнов, Ксьонз, Девіч (Гоменюк 82), Гуйє, Бланко (Шав’єр 71), Азеведо, Гомес, Моледо, Ернесто Соса, Едмар, Соуза

Попередження: Яховіч 17, Непогодов 90 +4

ТегиТеги:

Реклама