<
>

Реклама

Премєр-Ліга FC KOLOS

"Колос" презентував новий стадіон (Відео)

Spy-Football.com

3/9/2020 , 12:15

kolos_arenaЩе три роки тому ковалівський Колос грав в аматорському чемпіонаті, а тепер буде представляти Україну в єврокубках.

2 вересня клуб представив свій новий стадіон. На ньому можна буде грати матчі кваліфікаційного раунду Ліги Європи або Ліги Чемпіонів (але не матчі групового раунду).

Місткість арени становить п’ять тисяч глядачів (попередня – 1850). Як відзначають в клубі, під час реконструкції архітектори намагались забезпечити максимальний огляд поля з будь-якої точки арени.

Стадіон має освітлення 1400 люкс, що гарантує високу якість телевізійної картинки в темну пору доби. Прожектори розташовані на чотирьох щоглах висотою 35 метрів. Стадіон облаштовано усім необхідним для якісних ТБ-трансляцій та роботи системи ВАР. На полі встановлено систему підігріву, що дозволяє проводити матчі за температури -10. До того ж високу якість газону забезпечить автоматична система поливу.

На стадіоні встановлено два великих мультимедійних табло, розмірами 3,84 на 2,56. Також на арені облаштовані місця фаст-фуду, клубний фан-шоп та дві VIP-ложі.

Реконструкція тривала трохи більше року (413 днів). На оновлення стадіону було витрачено 150 млн гривень. Фінансування робіт проводила агрофірма “Світанок”.

Реклама