<
>

Реклама

Премєр-Ліга FC Karpaty Lviv

"Карпати" звинувачують "Шахтар" у викраданні юних футболістів українських клубів

Spy-Football.com

3/2/2014 , 22:37

kar_shaУболівальники ФК “Карпати”, які входять до Громадської організації “Завжди Вірні”, що є керуючою стороною львівського клубу, звернулися до ФК “Шахтар”.

У заяві, яка опублікована на офіційному сайті “левів”, прихильники львів’ян просять не “переманювати-викрадати юних футболістів, що перебувають на контрактах в інших клубах”.

Припускаємо, що надмірна зайнятість менеджменту “Шахтаря” не дає вам змоги прискіпливо зазирати у підвалини дитячо-юнацького футболу. Дарма, адже насправді там відбуваються речі, які, на наше переконання, аж ніяк не додають іміджу донецькому клубу. Йдеться про систематичне порушення правил “фейр-плей” у питаннях, пов’язаних з викраданням юних футболістів інших українських клубів.

“Карпати” вже неодноразово звертали увагу футбольної громадськості до такого різновиду “кіднепінгу”. Зокрема, “жертвами” такої так званої селекційної діяльності “Шахтаря” у різні час ставали Дмитро Чигринський, Тарас Качараба, Михайло Шишка, Михайло Писко. Ледь не приєднався до цього числа і Андрій Савченко, нині гравець основного складу “Карпат”.

Та після певної паузи у своїй активності різноманітні скаути і селекціонери ФК “Шахтар”, а насправді ділки від футболу, взялися за своє. Під час міжнародного турніру у Білорусі за участю збірної України U-17 об’єктом полювання з боку “голови селекційного відділу “Шахтаря” Валентина Бобошка (так представився цей суб’єкт) став юний гравець “Карпат” Василь Кравець.

До честі футболіста, він категорично відмовився від будь-якого діалогу з селекціонером, порадивши тому звертатися до клубу, якому належить його контракт. Звісно ж, жодних офіційних пропозицій щодо цього гравця з боку “Шахтаря” до “Карпат” не надходило.

Не дивно, адже прийняті у цивілізованому світі правила гри, схоже, не діють на донецькому полі, функціонери якого звикли брати своє у найкращих традиціях рейдерських захоплень. Особливо наполегливі у цьому плані Василь Попов, Микола Бойчук та Михайло Лапідус, при чому двоє останніх “працюють” саме на території Західної України.

Та попри це, у нас не згасає надія на те, що освоюючи найбільший бюджет серед футбольних клубів Східної Європи, ФК “Шахтар” має достатньо розвинену інфраструктуру, щоб виховувати власних талантів, а за нагальної потреби володіє ресурсами, аби запросити футболіста з іншого клубу у цивілізований спосіб.

Водночас, зважаючи на тривожні сигнали, що перманентно лунають від наших юних футболістів та їхніх тренерів, мусимо застерегти: нам би дуже не хотілось за наступної подібної спроби крадіжки футболіста “Карпат” з боку так званих “скаутів” “Шахтаря” чинити з ними так, як нині чинять чесні люди з “тітушками”, – йдеться у зверненні.

Під заявою підписався голова ГО “Завжди вірні” Тарас Павлів.

champion

ТегиТеги: Карпати Шахтар

Реклама