<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Волинь залишилася без фінансування

Spy-Football.com

3/3/2013 , 14:55

jeTgFOOV43QРозгромна поразка на “Донбас Арені” може виявитись найнезначнішою проблемою луцького клубу у 2013 році.

Як би там усю зиму волиняни не спростовували інформацію про фінансові негаразди в клубі, чутки, схоже, виявились правдою.

Річ у тім, що адміністративні особи, які представляють основного інвестора луцької “Волині”, компанію “Мантімус Коммершиал ЛТД”, заявили про припинення фінансування клубу, зокрема й проектів, пов’язаних із реконструкцією стадіону, створенням нових спортивних баз, пояснивши це діями і позицією колишнього керівника та одного з учасників клубу Василя Столяра. Як повідомляє агентство “Уніан”, інвестори почали фінансування клубу влітку 2011 року, розраховуючи на прозорість діяльності менеджменту, право брати участь у всіх внутрішніх і міжнародних змаганнях і ведення господарської діяльності відповідно до закону. Однак за цей час накопичилася достатня кількість претензій з боку акціонерів.

Наразі спортивний арбітражний суд в Лозанні розглядає позов акціонера Дениса Серебренникова, який вимагає відшкодування збитку розміром 45 млн грн. Також у клуб надійшло попереднє рішення ФІФА про стягнення на користь колишнього гравця “Волині” Ісси Ндоє компенсації розміром $1 млн. Крім того, останнім часом посилилася увага до клубу з боку правоохоронних органів з питань, що належать до діяльності футбольного клубу в середині 2011 року.

Через цю ситуацію і деструктивну політику Василя Столяра щодо клубу інвестор не бачить перспектив для подальшої співпраці з ФК “Волинь”. Разом із тим, “Мантімус Коммершиал ЛТД” готова розглянути можливість продовження співпраці з футбольним клубом відразу ж після того, як вся юридична та господарська діяльність колективу буде приведена у відповідність до законодавства України.

БФ. В цьому випадку не сміємо не довіряти інформації “Уніану” — це мас-медіа належить Коломойському і він як фактичний акціонер “Волині”, очевидно, через свій же засіб масової інформації захотів ось так напівофіційно повідомити Столяру, що той уже “приїхав”. Імовірно, проблеми будуть і в Кварцяного, який як один зі співвласників клубу міг бути причетним до махінацій в 2011 році. Коротше кажучи, шоу починається.

 bfootball.com.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама