<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Харківські ультрас проти "Металіста".На Дніпро без підтримки

Spy-Football.com

4/12/2013 , 9:15

ultrСьогоднішнє догравання матчу « Дніпро» – « Металіст » може пройти з напівпорожнім сектором для гостей . Напівпорожній гостьовий сектор може бути наслідком образи футбольних фанатів на власний клуб і посилених заходів з організації виїзних матчів.

«Металіст» вже двічі карав своїх уболівальників , коли відмовився організовувати їх виїзд на два останні матчі. Після матчу з полтавською «Ворсклою» , де фанати вели себе негідно , клуб застосував найжорсткішу міру покарання у виховних цілях. На сьогоднішнє догравання самого принципового матчу осінньої серії чемпіонату України купити квитки змогли тільки дисципліновані , раніше не помічені у заворушеннях фанати. «Квитки на матч на гостьовий сектор можна отримати тільки в Харкові , у відділі по роботі з уболівальниками. При собі мати паспорт та його ксерокопію. При видачі квитка на гостьовий сектор буде здійснено фотодокументування кожного вболівальника » – сказано на офіційному сайті ФК« Металіст ».

За словами начальника сектора по роботі з уболівальниками клубу Антона Іванова , за квотою харківським фанам виділили 1500 квитків , але до вечора були викуплені не більше 1000 .

Вболівальники в соцмережах висловили невдоволення політикою клубу. «Ситуація навколо відвідування виїзних матчів (Донецьк і Маріуполь) і ставлення клубу до своїх відданих фанатів змушують нас відмовитися від поїздки на догравання в Дніпропетровську , яку ми принципово не визнаємо . Ні зараз , ні в майбутньому ми не маємо наміру брати участь у цьому фарсі . Ми були , є і будемо вірні жовто -синім кольорами » , – пишуть ультрас. Але в клубі кажуть , що подібна практика буде відтепер застосовуватися на всіх виїзних матчах команди.

vesti.ua

ТегиТеги:

Реклама