<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Українську Премьєр-Лігу хочуть ліквідувати

Spy-Football.com

4/12/2013 , 19:27

uplУкраїнська Прем’єр-ліга офіційно визнала збори учасників УПЛ такими, що не відбулися.

Звітно-виборні Загальні збори Учасників Прем’єр-ліги не відбулися через відсутність кворуму, – повідомляє офіційний сайт Прем’єр-ліги. Зокрема не прибули представники київського “Динамо”, “Дніпра”, “Карпат”, “Волині”, “Таврії ” і ” Арсеналу”. З необхідних 11-ти учасників зібралося лише 10.

А тим часом ФК Карпати закликає до ліквідації УПЛ.

У львівському клубі нагадали , що метою створення УПЛ були цілком раціональні цілі і прагнення клубів еліти – передавши свої телевізійні та комерційні права на користь Ліги , створити сучасний , комерційно привабливий для вболівальників та спонсорів продукт , який має забезпечити клубам стабільні доходи і таким чином мінімізувати їх залежність від одного інвестора. Однак зараз ми змушені констатувати – за 5 років діяльності УПЛ відбулася повна підміна понять щодо завдань і цілей цієї організації: замість всебічної підтримки і допомоги клубам УПЛ за їхні ж гроші перетворилася на « оргвідділ » одного всім відомого клубу , і в той же час в якості карального органу для всіх інших , хто пропискою не вийшов.

ФК «Карпати » виділив 5 причин , по яких треба ліквідувати Прем’єр- лігу :

1 . Вкрай неефективна діяльність УПЛ в ключових питаннях по створенню комерційно успішного медіа продукту та пошуку спонсорів чемпіонату;

2 . Постійні маніпуляції з Регламентом в частині організації змагань ;

3 . Втрата інструментів впливу і повноважень;

4 . Непрозора фінансова політика Прем’єр -ліги ;

5 . Нераціональне використання коштів , отриманих від клубів.

Зокрема , перед нинішнім сезоном Прем’єр- ліга пішла на фінансове « ноу -хау » , вимагаючи у клубів одноразової оплати 100 % заявочного внеску на сезон , тоді як цілком очевидним є те , що як і будь-яке підприємство футбольний клуб має можливість наповнювати дохідну частину свого бюджету тільки протягом цілого сезону . Секрет того , яким чином клуби повинні були заплатити мільйонні суми заздалегідь , та ще й в часи економічної кризи , Прем’єр- ліга при цьому не поділилася .

Крім того , за 5 років своєї діяльності лише на функціонування свого апарату Прем’єр- ліга витратила 46,5 млн. гривень. І це при тому , що в штаті цієї організації працює близько 20 осіб. Враховуючи вищенаведене , «Карпати » щиро сподіваються на тверезу оцінку ситуації з боку клубів – учасників Прем’єр -ліги і хочуть , щоб Загальні збори під егідою УПЛ відбулося ще тільки один , останній раз. На якому розглянути питання доцільності подальшого існування УПЛ і прийняти рішення про її ліквідацію.

 

ТегиТеги:

Реклама