<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Легіонерське питання - скільки і звідки

Spy-Football.com

5/1/2014 , 20:01

dni_shaНайукраїнізований клуб нашої країни, як це не дивно, “Іллічівець”. А от найбільше представників інших держав у складі “Динамо” та “Шахтаря” (щоправда, сюди зараховують і орендованих іншими командами гравців). Загалом, 7-8 легіонерів – це “норма” наших УПЛівців. У “мертвому” “Арсеналі” грало/грає 6 закордонних гравців.

Шахтар,Динамо – по 14
Металург Д – 13
Дніпро,Говерла- по 12
….
Іллічівець – 4

Гравці представляють низку країн: від Латинської Америки до Африки. Найбільше – бразильців (37), при цьому вони грають ледь не у всіх клубах Прем’р-ліги. Єдиний виняток – “Ворскла”. На другому місці – хорвати. Їх – утричі менше (11). На третьому місці – Аргентина та Сербія – по 8 футболістів(Серби, схоже, у 2 колі вийдуть на “чисте” 3 місце)

Ціла “солянка” утворюється із гравців-однокраїнників: Сенегал, Кіпр, Зімбабве, Ірландія, Литва, Польща, Німеччина, Болгарія, Боснія і Герцоговина, Конго, Туніс, Швеція, Естонія, Словенія, Гвінея, Ізраїль, Фінляндія, Молдова, Гана. Загалом, в українському чемпіонаті грають представники 44 країн.

 

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама