<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

"Закулісні ігри" проти запоріжського Металурга?

Spy-Football.com

5/11/2013 , 11:23

mtzКерівництво запорізького ” Металурга ” зробило офіційну заяву з приводу перенесеного матчу з київським ” Арсеналом”. Керівництво клубу заявляє , що проти клубу ведуться ” закулісні ігри”.

Як повідомляє zabor.zp.ua клуб планував провести матч в призначений Прем’єр – лігою день і час . Однак , 29 жовтня ФК ” Арсенал” сповістив нас офіційним листом , що цей поєдинок не відбудеться . Цю ж інформацію підтвердила і Прем’єр -ліга листом від 30 жовтня.

“Ми були готові до проведення цієї гри: були заброньовані готелі у м Києві для основного та молодіжного складів , зарезервовані футбольні поля для тренувань , замовлений авіапереліт Київ – Запоріжжя . .. » – Говориться в повідомленні клубу.

У суботу , 2 листопада , Прем’єр -ліга винесла рішення перенести цей матч на невизначений час.

“Хотілося б підкреслити , що ми дуже жалкуємо про те , що ФК ” Арсенал “опинився в такій ситуації. Однак у нас виникає ряд питань: . Київський клуб зіткнувся із проблемами саме перед матчем з ФК “Меларг” ? Невже про складне становище у ФК “Арсенал” ніхто не знав ? Чому ніхто належним чином не відреагував на неявки ФК ” Арсенал “на попередні матчі з Таврією і кубкову зустріч з Нивою ? Чому ми не бачили футболістів з транспарантами біля стін Федерації тиждень тому , хоча вони заявляли , що можуть поїхати на ці ігри на своїх автомобілях ? “- задаються питаннями в керівництві клубу .

Так, в ” Металурзі ” вважають , що навколо матчу ” Арсенал” ( Київ) – ” Металург ” (Запоріжжя ) ведуться закулісні ігри .

“Ми вимагаємо одного – беззастережного дотримання регламентних і статутних норм , а також прийняття відповідних ним рішень. Є Регламент , положеннями якого неухильно повинні слідувати всі без винятку – незалежно від посад і положень – . А гарантом його дотримання повинна виступати Прем’єр -ліга. В іншому випадку все футбольне співтовариство стане свідком чергового скандального прецеденту в українському футболі. Впевнені , що буква закону буде дотримана. ! ” , – заявляють у” Металурзі ” .

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама