<
>

Реклама

Премєр-Ліга FC Metalurg Donetsk

Донецький "Металург" позбавлений права участі в єврокубках на один сезон

Spy-Football.com

5/5/2014 , 20:29

mdГлава комітету Федерації футболу України з атестації клубів Сергій Задиран повідомив, що донецький “Металург” не зможе взяти участь у турнірах УЄФА найближчим часом.

Клуб покараний за порушення правил фінансового фейр-плей – “Металург” не розрахувався з румунською “Глорією” за трансфер форварда Жуніора Мораеса.

“Рішення остаточне і безповоротне: клуб позбавлений права участі в єврокубках на один сезон протягом найближчих трьох років. Незалежно від того, чи проб’ється клуб туди зараз, через рік або через два – оскарженню це не підлягає”, – наводить слова Задирана Footboom.com з посиланням на ефір телеканалу “Футбол 1”.

Нагадаємо, 20 грудня 2013 Арбітражна палата УЄФА з фінансового контролю клубів прийняла рішення дискваліфікувати донецький “Металург” з одного розіграшу єврокубків в найближчі три роки, якщо не буде доведено, що клуб погасив всі прострочені заборгованості до 31 січня 2014 року.

Спортивний директор клубу Вардан Ісраелян тоді заявив, що всі питання, що стосуються дискваліфікації, “Металург” вирішить вчасно.

Sports.ru

Реклама