Премєр-Ліга 20 тур

Favbet Ліга. Важка перемога Динамо, 100-ий гол Жуніора Мораєса в УПЛ

Spy-Football.com

5/4/2021 , 14:31

Ігор Йовічевіч та його команда продовжує впевнено грати у другому колі змагань. Цього разу не встояв ФК Львів. Гостей підвів Ернест, який у першому таймі встиг схопити 2 “гірчичника” і достроково покинув поле. Господарі у другому таймі впевнено реалізували чисельну більшість, дозволивши галичанам забити лише гол престижу.

Гонсалвез90'

71' (пен)Альваро

Маріуполь та Інгулець у Харкові влаштували драматичну перестрілку із 7 голами. У підсумку підопічні Остапа Маркевича здобули перемогу, а Артем Бондаренко оформив хет-трик. Азовці перервали семиматчеву безвиграшну серію в домашніх іграх

Стасюк67'

52'Плохотнюк

53'Коваленко

88' (пен)Шевцов

Дубль Артема Громова приніс перемогу Зорі над Рухом.

Львів, Арена Львів

Рух Львів РУХ

0 : 2

завершено

Зоря ЗОР

8'Громов

60'Громов

Олімпік зазнав сьомої поразки поспіль. Господарі переважали суперника як у контролі м’ячем, так і в організації небезпечних моментів і забили по голу в кожному з таймів.

Безбородько70'

В Ужгороді, за відверто, нудної гри – безгольова нічия.

Ужгород, Авангард

Минай МИН

0 : 0

завершено

Колос КОЛ

Один із ключових поєдинків 20 туру Favbet Ліги – зустріч команд із лідируючої групи – очікувалася, зрозуміло, із особливим хвилюванням, навіть трепетом. І ці очікування були виправдані сповна – матч видався цікавим, динамічним, багатим на голеві епізоди та інші пам’ятні події. По перерви «Шахтар», хоч і діючи в гостях, володів ініціативою, частіше бив по воротах і мав більше моментів провести гол. «Ворскла» ж атакувала рідше, що, врешті, позначилося на результаті стартової 45-хвилинки – 1:0 на користь донеччан. Зі стартом другого тайму полтавці кинулися атакувати, зосередивши в нападі великі сили. Втім, за наслідком цього, їм довелося частково пожертвувати захистом, що й, очевидно, призвело до другого пропущеного м’яча. У подальшому підопічні Юрія Максимова дуже старалися відігратись, близькими до взяття воріт були Степанюк і Чеснаков, утім, фінальним рахунок не зазнав змін.

Другий гол Жуніора Мораеса став для нього 100-м у рамках Чемпіонату України!

Полтава, Ворскла ім.Бутовського

Ворскла ВОР

0 : 2

завершено

Шахтар ШАХ

42'Мораєс

62'Мораєс

Драматичним вийшов поєдинок у Олександрії. Обмінявшись голами у першому таймі, друга половина зустрічі пройшла під акомпанемент атак киян. Господарі зосередилися на захисту своїх воріт, і як результат — не завдали жодного удару у рамку суперника.

Пресинг суперника, та вихід на поле Родрігес все ж дозволили киянам досягти бажаного і за лічені хвилини до фінального свистка забити переможний гол!