<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Відмінна осіння частина УПЛ, але чи є інтрига на весну?

Spy-Football.com

5/12/2013 , 14:52

uplМожна сказати , що перша частина турніру вийшла на диво цікавою. Предостатньо цікавих матчів , багато сенсацій , боротьба на різних полюсах таблиці та багато інших особливостей , які говорять про чудовою конкурентоспроможність нашої першості . Проте , є й кілька ” але ” …

Головні досягнення :

1 ) Прекрасний старт Металіста і демонстрація кращої гри в чемпіонаті ;
2 ) чудовий Чорноморець , який не тільки пробився до групи Ліги Європи , а й демонстрував упевнену і стабільну гру.
3 ) впевнений Дніпро , який виграв у Шахтаря , демонстрував якісний і видовищний футбол , на жаль , не без провалів ;
4 ) щільність у верхній половині турнірної таблиці – на даний момент між першим і п’ятим місцем 6 очок.
5 ) приваблива Ворскла і Зоря. На всі 18 турів команд не вистачило , але якщо взяти старт сезону Зорі , середину – Ворскли і кінцівку знову ж таки у Зорі , то отримали б гіпотетичного конкурента Чорноморцю , Динамо , Металісту і Дніпру .
6 ) жваві середняки – Металург Д , Волинь , Карпати , які часом радували сенсаційними результатами.

Головні недоліки :

1 ) Фінансовий крах Арсеналу ( тут без коментарів , і так дуже багато сказано , сподіваємося лише , що взимку футболісти Арсенала все ж зможуть підсилити деякі клуби) .
2 ) тривожні дзвінки , пов’язані з Сімферополем,Луцьком і Севастополем …
3 ) невиразні Таврія і Металург З , які , скоріше за все , і поведуть боротьбу за місце в УПЛ в наступному сезоні.
4 ) Динамо і його гра . Зараз команда Блохіна вийшла на друге місце. І це викликає ще більше питань. Протягом усіх 18 турів кияни не були зразком стабільності та якісної гри , і ось так ні добре ні погано команда все ж забралася досить високо. Хіба це відображення якості та зростання рівня гри в чемпіонаті? Зізнатися по правді , це скоріше за все лише збіг обставин , і щоб підтвердити свої претензії навіть на друге місце , киянам належить ще багато роботи навесні.
5 ) суддівські скандали. Нехай вони були не настільки гострі , але без них не обходилося практично ні в одному турі

Висновки:

А ось головний висновок досить суперечливий. Незважаючи на таку цікаву , безкомпромісну , інтригуючу осінню частину турніру , попереду дуже багато очевидного. Шахтар ближче до зими вийшов на звичне для себе перше місце і навряд чи захоче його відпускати. Металіст , Дніпро і Динамо поведуть боротьбу за другу путівку в Лігу Чемпіонів і , можливо , цей тріумвірат розбавить Чорноморець . Залишається ще одна інтрига – шосте місце і Ліга Європи. Але це лише уявна вершина . Адже всі ми пам’ятаємо , як з року в рік одна з чотирьох команд в Лізі Європи відразу ж поступається далеко не найсильнішим противникам і швидко повертається до внутрішніх змагань. Боротьба за виживання мало того , що не багатьом цікава (за винятком шанувальників запорізького і кримського клубів ) , так ще теж може вирішитися своєрідно – знову ніхто з першої ліги не увійде або ще Севастополь піде по стопах Арсеналу і УПЛ взагалі ніхто за спортивним принципом не покине …

Загалом , хочеться інтриги , а її чомусь не так багато попереду , точніше рівно стільки ж , скільки і минулого року . Але ж хочеться ще більше і цікавіше. Чи все ж тривоги про закономірності результату передчасні ?

за матеріалами wsport.com.ua

ТегиТеги:

Реклама