<
>

Реклама

Премєр-Ліга Фінасові проблеми

Донецький Металург та Волинь можуть припинити своє існування?

Spy-Football.com

6/6/2014 , 9:04

metadon_volynДонецький Металург через фінансові проблеми може припинити своє існування.

Про це повідомляють джерела Чемпіона в донецькому клубі.

Інформацію про можливі проблеми Металурга підтвердив і телекоментатор Віктор Вацко на своїй конфренції на matchday.com.ua.

“Сама ситуація є проблемною. Чув про можливе зникнення з футбольної карти України донецького Металурга”, – написав Вацко.

Спортивний директор донеччан Вардан Ісраелян зреагував на інформацію дуже емоційною: «Хай Вацко займається тим, що у нього добре виходить – коментує матчі і дає експертну оцінку побаченому. А такого роду заяви робити не потрібно. З чого він це взяв? Хто йому таке сказав? У нас точно така ж ситуація, як і у більшості клубів України – як все складеться у країні, так все складеться і у нас. Чекаємо вістей про те, коли і в якому форматі планується проводити наступний чемпіонат. Знаходимося у режимі очікування, також, як і інші клуби. Невизначеність, яка зараз є – це не тільки проблема «Металурга», а й усіх інших українських команд».

Також стало відомо, що Луцька Волинь, можливо, так і не візьме участь в наступному чемпіонаті. Причина аналогічна – величезні проблеми з фінансуванням команди.

Про це повідомляє Спорт-Экспресс в Украине.

Як повідомили джерела близькі до луцького клубу, перед гравцями досі існує величезна заборгованість по зарплаті. Невідомо також чи зуміє команда підготуватися до нового сезону і хто взагалі буде в її складі.

На даний момент головний тренер і за сумісництвом президент Волині Віталій Кварцяний знаходиться в пошуку спонcора, який би допоміг лучанам узяти старт в новому сезоні.

Реклама