<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

"Дніпро" за скорочення Премєр-ліги, "Динамо" - проти

Spy-Football.com

6/6/2013 , 9:11

a0b5-Dinamo-DneprПісля засідання представників клубів Прем’єр-ліги свою думку щодо реформування українського елітного дивізіону висловив генеральний директор «Дніпра» Андрій Стеценко.

Ми – за те, щоб скоротити кількість команд, так як у деяких клубів виникають фінансові труднощі.

– Чи означає це, що український футбол посипався?

– Тут справа не в тому, що посипався … Але деякі команди це відчули. Я не хочу, щоб ми почали сезон з 16 клубами, а потім, в процесі чемпіонату, скоротили кількість учасників: і загострення пристрастей зменшиться, і календар порушиться, і втрачати колективи по ходу сезону не хочеться …

Слова Андрія Стеценка підтвердив і заступник генерального директора «Динамо» Сергій Мохник:

– «Дніпро» вже роки три виходить з пропозицією скоротити кількість клубів, які виступають в елітному дивізіоні. Однак позиція «Динамо» щодо даного питання відрізняється від позиції «Дніпра». Я вважаю, що скоротити можна в будь-який момент, а от потім розширити буде великою проблемою. Навіть зараз, коли у нас 16 колективів представляють Прем’єр-лігу, такі області як Житомир або Рівне не мають в ній своїх команд. Тому я особисто проти скорочення кількості учасників змагань.

Нагадаємо, що перед початком засідання ми інформували, що однією з тем на майбутніх зборах має стати можливе реформування Прем’єр-ліги через ймовірне банкрутство кількох клубів еліти. За нашими даними кілька представників клубів між собою вже обговорювали це питання і торкалися теми скорочення кількості учасників до 12 клубів. У такому випадку б чемпіонат ділився на 2 частини – осінню та весняну.

Осіння частина чемпіонату повинна була складатися з 2 кіл, після чого 12 команд за набраними очками ділилися б на дві групи по 6 команд: «боротьба за чемпіонство» і «боротьба за виживання». Весняна частина також би проводилася у два кола, що дало б можливість уболівальникам у разі успішної гри команд побачити такі протистояння як «Динамо» – «Шахтар» чи «Металіст» – «Дніпро» чотири рази за сезон, не рахуючи можливих ігор за Кубок України .

footboom.com

ТегиТеги:

Реклама