<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

"Дніпро" - "Металіст". Медіа-війна відритих лістів

Spy-Football.com

6/10/2013 , 10:27

Дніпропетровський “Дніпро” напередодні центрального матчу 12-го туру Української Прем’єр-ліги виступив з відкритим зверненням до харківському “Металісту”.

dniproВідкрите звернення до ФК « Металіст»

Шановні колеги !

Напередодні майбутнього матчу «Дніпро » – « Металіст» , який з нетерпінням чекає вся футбольна Україна , закликаємо вас чітко дотримуватися всіх норм Регламенту в частині ліміту на легіонерів , який ви , на жаль , за мовчазної згоди ваших доброзичливців з ФФУ , неодноразово порушуєте .

У Регламенті чітко зазначено , що легіонером є той футболіст , який навіть за наявності українського громадянства не має права виступати за збірну України , і одночасно таких гравців на полі не може бути більше семи .

Ще до початку гри звертаємо вашу увагу на те , що , у разі чергового порушення , у нас не буде іншого вибору , окрім як звернутися до ФФУ , а потім , якщо необхідно , і в міжнародні органи спортивного правосуддя , гіркий досвід спілкування з якими у вас вже є.

Зі спортивним привітом ,
ФК « Дніпро»

Відповідь від харківян не забарилася

metallist_0Шановні колеги футбольного клубу ” Дніпро” !

Шановні вболівальники !

Ми усвідомлюємо важливість майбутнього матчу ФК ” Дніпро” і ФК ” Металіст” і закликаємо вас не дестабілізувати ситуацію , а перебувати в рамках виключно спортивного протистояння і здорового глузду.

Всі дії ФК ” Металіст ” знаходяться в суворій відповідності з законом і регламентом Федерації Футболу України та Прем’єр- Ліги , гіркий досвід порушення якого в плані кількості легіонерів був менше року тому якраз у ФК “Дніпро”. Конкретні документальні підтвердження та роз’яснення ФФУ – тому прямий доказ .

Ми розуміємо , що вас турбує турнірне становище і ви , як і ми , усвідомлюєте важливість результату цього матчу.

Однак , варто пам’ятати , що медалі чемпіонату України , які ви не бачили вже майже 10 років , потрібно заробляти на полі , а не в кабінетах і судах.

Враховуючи вищесказане , ми просимо вас не нагнітати атмосферу навколо матчу .

Також ми просимо вболівальників обох команд залишатися толерантними , підтримувати свої команди і не піддаватися на провокації.

Нехай переможе найсильніший!

ФК ” Металіст”

 

за матеріалами www.fcdnipro.ua,metalist.ua

ТегиТеги:

Реклама