<
>

Реклама

Премєр-Ліга FC STAL

Сталь хоче перебратися на "Дніпро-Арену"

Spy-Football.com

6/2/2017 , 15:44

dnipro_arena_stadКамянська Сталь планує проводити свої домашні матчі не на Метеорі, а на Дніпро-Арені – повідомляє Sport Arena.

Цієї зими Сталь не тільки змінила головного тренера, але і може здійснити ще одну масштабну клубну реформу – переїхати на інший стадіон. Оскільки ФК поки не може проводити матчі УПЛ в Кам’янському, а стан газону на Метеорі в Дніпрі залишає бажати кращого, керівництво Сталі всерйоз розглядає варіант з переїздом на Дніпро-Арену.

Як повідомляє джерело, недавно Сталь вступила в переговори з оренди Дніпро-Арени на певний термін. Це стало можливим після націоналізації Приватбанку, оскільки разом з активами банку у власність держави перейшла і Дніпро-Арена (яку раніше керівництво Приватбанку закладало під заставу в якості гарантії повернення кредитів).

У той же час домашній стадіон Дніпра перестав належати безпосередньо клубу (президентом якого є екс-власник Приватбанку Ігор Коломойський). Таким чином, Сталі необхідно в першу чергу вести діалог про оренду з державними структурами, які зараз завідують Дніпро-Ареною.

Щоб не втрачати часу, керівництво клубу вже паралельно веде переговори зі службами і фірмами, з якими раніше співпрацював Дніпро в процесі експлуатації стадіону, і планує переукласти з ними договори про співпрацю на своє ім’я.

А ось де продовжить виступи Дніпро – поки невідомо. Якщо Сталь переїде на Дніпро-Арену, то в першу чергу розглядається варіант «сусідства» двох команд на одному стадіоні. Також не можна відкидати варіант переїзду команди Дмитра Михайленка на Метеор.

Нагадаємо, Сталь не може приймати матчі Прем’єр-ліги вдома, в Кам’янському, так як місцевий стадіон Металург знаходиться на реконструкції з вересня 2015 го. Весь цей час “сталевари” проводять домашні матчі в Дніпрі на стадіоні Метеор, хоча і базуються в Києві.

Дніпро-Арена була побудована в 2008 році, почавши свою роботу у вересні того ж року. З самого початку стадіон служив виключно клубної орендою Дніпра. Пізніше на арені проводилися і міжнародні матчі – Ліги Європи і збірної України (2 поєдинки, в тому числі і кваліфікації ЧС-2010). З другої половини 2014 року в зв’язку з військовим конфліктом на сході України УЄФА і ФІФА заборонила проведення міжнародних матчів в Дніпрі, через що дніпряни в 2015-му грали свої єврокубкові матчі в Києві.

Реклама