<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

"Металіст" вимагає зарахувати технічну поразку "Дніпру"

Spy-Football.com

6/10/2013 , 22:51

metallist_0Футбольний клуб ” Металіст” звертається до громадськості , Федерації Футболу України , Прем’єр – лізі і вимагає зарахувати технічну поразку ФК “Дніпро ” у зв’язку з кричущими порушеннями норм безпеки , а також Регламенту проведення змагань у матчі , який почався в 19:30 , 6 жовтня 2013 року, але , на жаль, не був дограний .

Після 45 хвилин, протягом яких стадіон залишався без освітлення , делегатом матчу було прийнято рішення про зупинку поєдинку. Варто взяти до уваги , що подібне порушення – не форс -мажор , стадіон є власністю ФК ” Дніпро” і саме клуб несе всю відповідальність за те , що сталося на “Дніпро – Арені” , а саме незабезпечення належних умов для проведення матчу , а також незабезпечення безпеки протягом 45- хвилинної паузи (відсутність світла на евакуаційних виходах з трибун , проникнення двох вболівальників господарів по металевих конструкціq на даху з наступним скиданням палаючих фаєрів на голови уболівальникам “Металіста” , використання безлічі піротехнічних засобів , засліплюючих лазерних вказівок ітп) .

Вважаємо , що з боку клубу не було прийнято ніяких активних дій , щоб вирішити технічні проблеми і прискорити процес усунення проблем з освітленням.

Згідно зі ст. 60 Регламенту Чемпіонату України серед команд Прем’єр -ліги , стадіон має бути забезпечений двома незалежними джерелами живлення , і при відключенні основного джерела живлення резервне джерело повинен підключатися автоматично. ФК ” Дніпро” не забезпечив функціонування такої резервної системи в порушення вимог Регламенту .

У сформованій ситуації , вважаємо , що ФК “Дніпру” має бути зараховано технічну поразку , так як перегравання або догравання матчу просто фізично неможливі , адже вже завтра гравці обох команд вирушать до табору національних збірних.

Крім того , в іншому випадку , подібна порочна практика може бути використана як прецедент і інші команди зможуть застосовувати її з метою перенести матч , дати відпочити своїм гравцям .

metalist.ua

ТегиТеги:

Реклама