<
>

Реклама

Україна VERES

Відродження "Вереса" або рівненська "Барселона"

Spy-Football.com

7/4/2015 , 12:16

veresГолова Рівненської обласної федерації футболу та головний ініціатор створення “рівненської Барселони” Олексій Хахльов дав ексклюзивне інтерв’ю журналісту Миколі Несенюку. Розмова тривала годину часу, і цілком та повністю була присвячена створенню професійного футбольного клубу у Рівному. Запитань та відповідей було більш ніж достатньо. Ось ключові тези:

– За три дні Футбольний клуб “Верес” отримав 300 співвласників. Тобто 300 чоловік заплатили в “Ощадбанку” по 100 грн. Щоправда ця цифра постійно збільшується, уточнив Олексій Хахльов.

– Олег Лужний пообіцяв стати головним тренером РФК “Верес”, якщо буде 20 тисяч співвласників клубу.

– Міський голова Рівного Володимир Хомко пообіцяв віддати свої “кревні” сто гривень, якщо буде 3000 співласників клубу.

– Змагання другої ліги Чемпіонату України з футболу, де має стартувати “Верес” розпочнеться 29 липня.

– У РФК “Верес” стоїть завдання в першому сезоні перемогти у другій лізі та вийти у першу.

– Загальні збори співвласників клубу заплановані на 1 липня.

– 60 футболістів, які грають у різних аматорських змаганнях Рівненщини є потенційними кандидатами в гравці РФК “Верес”, яких відібрали для майбутнього перегляду у команді.

– Безпосереднє формування команди має розпочатися з першого травня, і на перше червня має бути остаточно складений список гравців, який виступатиме у Другій лізі Чемпіонату України.

– Засновники РФК “Верес” – це Рівненська обласна та міська федерації футболу. Олексій Хахльов зауважив, що усі колективні члени РОФФ та РМФФ автоматично увійшли як засновники РФК “Верес”.

– Сайт РФК “Верес” на безкоштовній основі створюють студенти Острозької академії.

– Перед Пасхою Олексій Хахльов організовує та запрошує усіх не байдужих на толоку на Стадіоні “Авангард”, де буде сам присутній.

– Олексій Хахльов заявив, що бюджет клубу на рік буде становити 2 мільйони гривень, і цих грошей буде достатньо, щоб поставити і виконати завдання перемоги у другій лізі та вийти до першої.

– РФК “Верес” планує взяти в довгострокову оренду стадіон “Авангард” за 1 гривню.

– РФК “Верес” буде не командою зірок, а командою зіркою.

Рівненські любителі футболу зможуть долучитися до відродження ФК “Верес” не тільки фінансово, а й у якості волонтерів. За попередньою інформацією, в середині квітня має відкритися офіційний сайт клубу, після чого кожен бажаючий зможе долучитися до проекту.

Як розповів кореспонденту erve.ua виконавчий директор ФК “Верес” Євген Донцов, кожен із рівнян має змогу стати членом клубу та зробити свій внесок у розвиток професійного футбольного клубу Рівненщини.

“Членом клубу може бути кожен. Для цього варто лише заповнити анкету-заяву члена ФК “Верес” в одному із відділень ощадбанку Рівного та зробити грошовий внесок. З 31 березня ці анкети будуть у банку. Після їх оформлення вам буде присвоєний членський номер.

На офіційному ресурсі клубу буде спеціальний розділ, де можна залишити свої пропозиції щодо розвитку “Вереса”, а також стати волонтером. Нам потрібні люди, які люблять футбол і зможуть виділити кілька годин на розвиток клубу. Це стосується як роботи у прес-службі, так із командою та рештою організаційних моментів”, – зазначає Є.Донцов.

ФК ОДЕК (Оржів)

ТегиТеги: Верес

Реклама