>

Премєр-Ліга 14 тур

VBET Ліга. Поразка Динамо, лідерство Шахтаря та перестрілка у Львові

7/11/2021 , 12:20

По голу в кожному з таймів побували у воротах гостей, що у підсумку дозволило “Олександрії” вдруге за останні десять днів взяти гору над «Металістом 1925».

Завдяки дублю Олксія Кащука Маріуполь пермагає у лобовому протистоянні в Ужгороді і перериває серію невдач. Підопічні Остапа Маркевича, хоч і продовжують перебувати на останні сходинці УПЛ, але шанси на порятунок не виглядають такими вже примарними.

Головна сенсація туру сталася на НСК Олімпійський. Полтавська Ворскла завдала Динамо першої поразки в сезоні.

Фантастичний матч видали Чорноморець і Рух. Номінальні гості (гра відбулася на “Арені Львів”) вели походу зустрічі 3-0, але примудрилися за 12 хвилин пропустити тричі. А до цього, львівяни ще й не реалізували пенальті. Але Чорноморець зумів зібратися на кінцівку зустрічі і гол Юрія Тлумака на 89 хвилині приніс вистраждану перемогу одеситам.

Гол Артема Довбика приніс СК Дніпро-1 мінімальну перемогу над Інгульцем, а хет-трик Шахаба допоміг Зорі розгромити Верес.

Шахтар впевнено розібрався із Колосом і за кращої різниці забитих/пропущених голів вийшов на перше місце в турнірній таблиці.

У заключному матчі туру ФК Львів вдома поступився Десні.