<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Дячук-Ставицький знову буде рятувати Карпати?

Spy-Football.com

7/5/2013 , 11:24

06476317Як стало відомо, хоча й не офіційно, але від добре поінформованих джерел, в тренерському штабі львівського футбольного клубу «Карпати» дійшло до чергової тренерської ротації. Після поразки в Ужгороді наставник «зелено-білих» зі стурбованим виразом на обличчі фактично «підписав» собі ворок, але з надією, що господарі його зрозуміють і …пробачать. Проте керівники залишились при своїй думці і прийняли рішення на користь Юрія Михайловича Дячука-Ставицького, якому допомагатимуть, ще недавно гонимі з клубу тренери Роман Толочко і Володимир Безуб’як.

Сам Юрій Михайлович прокоментував своє можливе призначення так:

– Поки головним тренером «Карпат» мене ніхто не призначав, так що це все тільки розмови. Питання з Миколою Костовим вирішиться завтра, а поки він ще тут і є головним тренером. Тільки завтра стане ясно хто, що і куди.

– У разі пропозиції погодьтеся прийняти команду?

– Подивимося. Це така справа …

«Карпати» мають в запасі ще три гри («Дніпро», «Кривбас» і «Металіст»), у яких зможуть набрати рятівні 9 очок, які гарантуватимуть команді «прописку» в новому сезоні серед вітчизняної футбольної еліти. Досягти успіху на футбольному полі стає все важче, однак за збігами обставин, все повинно закінчитись на користь «зелено-білих», яким не варто боятися вироку з Лозанни.

За матеріалами: galsports.com

ТегиТеги:

Реклама