<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Ахметов хоче знати кому належать клуби Українськох Премьєр-Ліги

Spy-Football.com

7/11/2013 , 14:35

rinat_akhmetovПрезидент футбольного клубу ” Шахтар ” Рінат Ахметов вважає , що інформація про власників українських футбольних клубів і про те , хто їх фінансує повинна бути відкритою. Про це він завив учора в інтерв’ю , повідомляє прес -служба ФК ” Шахтар”.

Ахметов прокоментував своє ставлення до можливого скорочення кількості учасників чемпіонату України .

“Перше , що я хочу бачити –  відкритість. Хто є власником клубу? Прозорість. За рахунок чого фінансується клуб. Дві речі. Це завжди була моя принципова позиція, з самого спочатку. Щоб ми знали в обличчя , хто власник і за рахунок чого він фінансує команду. Щоб не говорили про те , що якийсь клуб або якийсь власник є власником трьох або чотирьох клубів.

Якщо ми будемо мати таку картину , то за великим рахунком будемо знати , хто є власником. І в підсумку мати фінансові гарантії того , що команда принаймні не зніметься з чемпіонату. Ви розумієте , в чому питання. Коли літак злетів , в ньому пасажири, і два пілоти починають з’ясовувати між собою стосунки … Кричати , шуміти , лаятися , хто буде вести літак … пасажирам же від цього не легше. Ви можете де-небудь , поки не злітаєте , з’ясувати свої стосунки. А потім , якщо у вас літак справний, можете летіти . І доброго вам польоту! А якщо літак несправний , то на землі треба це знати . щоб ми всі не стали заручниками чиїхось інтриг , конфліктів ” , – заявив Ахметов.

За його словами на сьогодні всі стали заручниками внутрішніх конфліктів між керівництвом футбольних клубів. Ахметов також зазначив , що “з «Шахтарем» такого не станеться” .

Зазначимо, що самого Ахметова і його “фінансових партнерів” підозрюють у фінансуванні ще 4 клубів УПЛ – “Іллічівця”, “Зорі” , донецького “Металурга” та ПФК Севатополь. Натомість, Ігоря Коломойського, до якого, мабуть, і були звернені ці слова, повязують окрім Дніпра, ще з Динамо Київ та львівськими Карпатами (раніше були ще Кривбас та Арсенал).

за матеріалами novosti.dn.ua

 

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама