<
>

Реклама

Премєр-Ліга fc metallist

Звернення уболівальників ФК Металіст до Президента України

Spy-Football.com

7/6/2016 , 10:47

metalistНа сторінці офіційного Інтернет-представництва президента України Петра Порошенка зареєстрована електронна петиція з проханням передати активи футбольного клубу «Металіст» в державну власність і оголосити відкритий конкурс на їх продаж.

Ініціатором звернення до глави держави виступив Андрій Кононенко. 6 червня розпочався збір підписів. Для того щоб петиція була розглянута, вона повинна зібрати не менше 25 тисяч голосів.

«Престиж Держави визначається не тільки її економічним потенціалом, а й спортивним. До недавнього часу футбольний клуб “Металіст” з успіхом представляв Україну на престижних європейських змаганнях, радуючи вболівальників по всьому світу грою і результатом, однак в даний момент клуб з дев’яносторічною історією готується до зникнення: зарплати гравцям і тренерському штабу не виплачуються, а сам ФК ” Металіст “навіть не отримав атестат на участь в наступному чемпіонаті України з футболу. Оскільки нинішній президент футбольного клубу, пан С.В. Курченко, знаходиться в бігах, а ті кошти, якими він володіє, за рахунок яких ним був придбаний ФК “Металіст”, були отримані злочинним шляхом, ми, громадяни України, шанувальники спорту, переконливо просимо конфіскувати активи футбольного клубу “Металіст” у державну власність і оголосити відкритий конкурс на їх продаж, запропонувавши право першочергового викупу А.В. Ярославському, який вивів спортивне життя Харкова на якісно новий рівень, фактично власноруч підготував наше місто до проведення Євро-2012, і зараз, при бажанні, мав би можливість повернути ФК “Металіст” у свою власність », – йдеться в тексті петиції.

Бажають поставити свій підпис під петицією можуть зробити це за цим посиланням.

Реклама