<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Дніпро-Металіст. Ахметівські електрики не винні

Spy-Football.com

7/10/2013 , 10:50

ПАТ «ДТЕК-Дніпрообленерго» зняло з себе будь-яку відповідальність за перебої зі світлом в районі проспектів Кірова, Пушкіна й вулиць Чкалова та Леніна, а також відімкнення «Дніпро-Арени» під час матчу «Дніпро-Металіст» 6 жовтня 2013 року.

Про це виданню «Вести» заявила голова прес-служби підприємства Алла Гурова.

“Мені диспетчер каже , що у нас на живильної підстанції “Славута” , яка живить, все увімкнено, напруга повністю подається. Але про всяк випадок вони там все перевірили – все в порядку. Тобто, сталася якась проблема всередині “Дніпро Арени”. На їх трансформаторній підстанції чотири трансформатора і дизель, так що в разі чого, вони могли б отримати живлення від дизеля”, – повідомила представниця енергетичної компанії.

Водночас на офіційному сайті ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» оприлюднено інформацію про те, що інформації про знеструмлення об’єкта «Дніпро -Арена» та інших об’єктів, які живляться від названої підстанції, на диспетчерський пункт енергопостачальної компанії не надходило. Однак енергетики «ДТЕК Дніпрообленерго» відправили оперативно-виїзну бригаду до місця події на випадок, якщо потрібна буде допомога, але вона не знадобилася.

«Підстанція «Славута»- це сучасний об’єкт, обладнаний швидкодіючими захистом і автоматикою. У разі порушення диспетчеру поступила б миттєво інформація про аварійне відключення. У даній ситуації цього не відбувалося. Напруга не зникала ані на одну секунду. Положення вимикача залишається незмінним. На даний момент це підтвердив і головний енергетик стадіону, пояснивши причину можливим збоєм в електроніці на обладнанні трансформаторної підстанції ТОВ «Дніпро-Арена» , – коментує ситуацію навколо футбольного матчу технічний директор «ДТЕК Дніпрообленерго» Сергій Березовський.

ДТЕК – найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово – промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) , акціонером якої є власник футбольного клубу «Шахтар» Рінат Ахметов.

Нагадаємо, 6 жовтня матч між «Дніпром» і «Металістом» був перерваний перед початком другого тайму через вимкнення освітлення на стадіоні за рахунку 2:1. Не дочекавшись поновлення електропостачання протягом 45 хвилин, головний арбітр та інспектор матчу прийняли рішення про його переривання. За Регламентом Прем’єр-Ліги матч мав бути дограний сьогодні, 7 жовтня. Втім, ще в під трибунному приміщенні стало зрозуміло, що догравання не буде: представники клубу «Металіст» заявили, що вони їдуть додому, а від ФФУ вимагатимуть технічної поразки для «Дніпра».

Коментуючи всі ці події, один з лідерів «Дніпра» Євген Селезньов зазначив, що, схоже, у «Дніпра» просто вкрали перемогу.

dniprograd.org

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама