<
>

Реклама

Премєр-Ліга Ультрас

Харківські фанати розгромили "Дніпро Арену"

Spy-Football.com

7/10/2013 , 14:50

ultrНачальник міліції громадської безпеки Дніпропетровська Володимир Седлецький розповів про правопорушення, які мали місце на матчі між “Дніпром ” і ” Металістом”.

“Харківські вболівальники на «Дніпро – Арені» вирвали з коренем 310 сидінь і почали кидати їх у міліцію. Інцидент стався вже після того, як основна частина вболівальників залишила «Дніпро –Арену».

Міліція не стала затримувати харківських уболівальників після інциденту, однак затримала за запалення фаєрів 7 вболівальників ” Дніпра”.

На стадіоні у фанатів «Металіста» було вилучено 86 шарфів з образливими написами на адресу «Дніпра» і жителів Дніпропетровська, маски з прорізами і велика кількість піротехніки.

Всю піротехніку витягти не вдалося, так як фанати ховали її в інтимних місцях» , – сказав Седлецький .

Зазначимо , що за підсумками матчу зіткнень між фанатами не було.

Нагадаємо , що матч 12- го туру Прем’єр -ліги «Дніпро» – «Металіст»не був завершений через те, що на стадіоні ” Дніпро Арена ” виникли проблеми з енергопостачанням. Матч буде дограний, починаючи з другого тайму. Дата і час проведення матчу будуть відомі пізніше.

Джерело: Комментарии

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама