<
>

Реклама

Перша Ліга КДК ФФУ

Скасовані матчі Кубка України та УПЛ відбудуться навесні

Spy-Football.com

8/12/2016 , 15:15

Чвертьфінальні матчі Кубку України Нафтовик-Укрнафта – Динамо і Полтава – Шахтар відбудуться навесні наступного року – повідомляє SportArena.

Стало відомо, що КДК ФФУ не стане карати технічною поразкою Полтаву і Нафтовик-Укрнафту за незадовільний стан газону. Проте, остаточні дати проведення цих зустрічей поки ще не призначені.

Нагадаємо, що раніше президент УПЛ Володимир Генінсон заявив, що позиція організації, яку він очолює, полягає в тому, щоб зарахувати технічні поразки командам. Причиною цього було те, що, на думку функціонера УПЛ, клуби Першої ліги були зобов’язані підготувати поле до матчу або ж перенести гру на стадіон, що забезпечує підігрів газону.

У відповідь на це ПФЛ виступила за перенесення відбулися матчів на резервні дати. У своїй заяві організація звернула увагу на те, що регламент Першої ліги не передбачає наявність підігріву поля, тому клуби не були готові до подібної ситуації.

КДК ФФУ, крім перенесення поєдинків чвертьфіналу Кубка України, також не стане карати і Олімпік за непідготовлене поле напередодні матчу з Карпатами. Проте, остаточна дата проведення гри поки залишається невідомою.

Матч мав відбутися 4 грудня, але арбітр зустрічі Дмитро Кутаков вирішив не давати свисток. Причиною цього було те, що газон стадіону Ювілейний в Сумах був покритий льодом і міг стати травматичним для футболістів.

В результаті цього протягом тижня були висловлені позиції з боку учасників цієї ситуації. Так, наприклад, генеральний директор Карпат Юрій Дячук-Ставицький зазначив, що донеччани повинні бути покарані технічною поразкою. У свою чергу, президент УПЛ Володимир Генінсон звернув увагу, що між організацією і клубом протягом тижня йшли переговори щодо того, де може відбутися поєдинок. З причини того, що у Олімпіка немає свого стадіону, глава УПЛ сказав, що КДК ФФУ повинен обов’язково враховувати цей факт при складанні остаточного вердикту.

Реклама