<
>

Реклама

Перша Ліга Перша Ліга

В Першій лізі України буде виступати 16 команд

Spy-Football.com

8/7/2014 , 11:25

pfl7 липня 2014 року відбулося розширене засідання Центральної Ради ПФЛ за участі представників футбольних клубів першої та другої ліг, на якому було розглянуто ряд нагальних питань стосовно проведення змагань з футболу у сезоні 2014-2015 років.

Першими питаннями порядку денного стояли визначення кількісного складу учасників та формати проведення змагань.

За підсумками опитування представників всіх клубів, із подальшим затвердженням Центральною Радою, було вирішено зберегти першу лігу у кількості 16 команд та проводити змагання у два кола, повідомляє прес-служба ПФЛ.

Крім того, було затверджено склад учасників на сезон 2014-2015 років:

Буковина (Чернівці)
Геліос (Харків)
Гірник (Кривий Ріг)
Гірник-Спорт (Комсомольськ)
Десна (Чернігів)
Динамо-2 (Київ)
Зірка (Кіровоград)
Миколаїв (Миколаїв)
Нафтовик-Укрнафта (Охтирка)
Нива (Тернопіль)
Олександрія (Олександрія)
Полтава (Полтава)
Сталь (Алчевськ)
Сталь (Дніпродзержинськ)
Суми (Суми)
Тернопіль (Тернопіль)

У зв’язку з відсутністю підтверджуючих документів щодо участі всіх команд другої ліги у наступному сезоні склад учасників, а відповідно і формат змагань остаточно затверджено не було.

Натомість було прийнято рішення щодо двох варіантів проведення змагань в залежності від кількості учасників: у разі 10-ти команд – одна група у 4 (чотири) кола, та 3 (три) кола змагань у разі підтвердження участі 11-ма або більше командами.

На цей час до Адміністрації ПФЛ не  надходило підтвердження від команди “Карлівка” та залишається відкритим питання щодо участі команди “Зірка-2” Кіровоград.

Команди Шахтар Свердловськ та Авангард Краматорськ, що знаходяться в зоні АТО, також не можуть надати підтвердження своєї участі у змаганнях з об’єктивних причин.

Центральною радою ПФЛ прийнято рішення призупинити участь команд вказаних клубів у змаганнях до врегулювання ситуації в регіоні без виключення зі складу ПФЛ та поданням вказаного рішення на розгляд та затвердження Виконавчим Комітетом ФФУ.

У наступних питаннях порядку денного було прийнято рішення не проводити аудит діяльності ПФЛ за період з 5 березня 2010 року по 27 червня 2014 року та затверджено склад робочої групи з розроблення нової редакції Статуту ПФЛ.

Окремим питанням було розглянуто кандидатуру на посаду виконавчого директора ПФЛ – Голубєва Олега Віталійовича, який працював у лізі, починаючи з 1999 року та останні роки обіймав посаду начальника спортивного відділу.

Члени Центральної ради підтримали цю кандидатуру одностайно.

Реклама