<
>

Реклама

Премєр-Ліга скандал туру

6 скандальних рішень арбітра матчу Волинь - Металіст (Відео)

Spy-Football.com

8/12/2014 , 10:40

Ланцюжок рішень судді Кутакова, що призвели до головного скандалу туру. Пропонуємо і вам оцінити роботу арбітра.

Чому завівся Кварцяний

У середині першого тайму Кутаков відправив на трибуни тренера «Волині» – Кварцяного, якого вивела з себе жовта картка для Бабенко за фол на Едмарі. Як свідчить повтор, арбітр був правий – фол був. Питання в тому, чи заслуговував він попередження? Варто відзначити, що інший хавбек «Волині», Федорчук, отримав жовту вже на 9-й хвилині і також за фол в середині поля.

Фол на Федорчуку

На початку другого тайму арбітр справедливо скасував гол Бікфалві, а через хвилину відмовився фіксувати фол на Федорчуку. Ніхто так і не зрозумів, що ж хавбек «Волині» зробив кримінального.

Торсільєрі залишився без попередження

За нарушення в середині поля Торсільєрі на Мемешеві аргентинець повинен був отримувати гірчичник. Принаймні, так можуть вважати луцькі фани, вимагаючи послідовності від рефері.

Кобін “ламає” Матея

Незабаром після того, як «Металіст» відігрався, арбітр навіть жовту не показав Кобіну за брудний підкат під одного з головних імпровізаторів «Волині» Матея. Румун отримав травму і залишив поле на ношах.

Жажі було дуже боляче

Бразильцеві напевно було дуже боляче після того, як йому м’ячем в обличчя потрапив Сімінін. Однак, напевно, навіть харків’яни здивувалися, що це стало приводом зупиняти атаку «Волині».

Не помітив порушення на Кобахідзе

Остаточно «урвався терпець» у луцької торсиди ось після цього падіння Кобахідзе, яке залишився без реакції Кутакова.

ua.tribuna.com

Реклама