<
>

Реклама

Премєр-Ліга премєр-ліга

Українська Прем'єр-Ліга отримала власний гімн

Spy-Football.com

8/6/2016 , 10:49

Відбулись Загальні збори Учасників ПЛ. На них затверджено підсумки попереднього сезону та прийнято рішення, яким буде наступний футбольний рік.

7 червня у Будинку Футболу відбулась зустріч керівників провідних футбольних клубів з керівництвом української Прем’єр-ліги. На зустрічі були представлені 11 з 12-ти клубів провідної вітчизняної ліги. Під час неї були обговорено низку важливих питань з розвитку, стратегії та ефективності роботи ПЛ.

Однією з головних тем зустрічі була централізація комерційних телевізійних прав для їхньої подальшої реалізації на внутрішньому та міжнародному ринках. Клуби підтримали загальну стратегію, спрямовану на підвищення загальної вартості продукту. Після голосування 10 клубів передали свої комерційні права щодо міжнародних трансляцій, 7 погодились на передачу українських прав. Ключовим питанням на сьогодні у стратегії розвитку ліги залишається монетизація комерційних прав для забезпечення постійного фінансового зростання українського футбольного топ-дивізіону.

У ході зустрічі керівників футбольних клубів було затверджено кількісний склад учасників Ліги Парі-Матч 2016/17. Боротьбу за нагороди поведуть 12 команд, серед яких – новачок Прем’єр-ліги – ФК «Зірка» Кіровоград, який забезпечив собі потрапляння до когорти найсильніших вітчизняних клубів за спортивним принципом, посівши перше місце у Першій лізі сезону 2015/16. Проведено жеребкування календаря першого етапу наступного сезону. Регламент та календар за процедурою тепер має затвердити Виконавчий комітет Федерації футболу України.

Представник УЄФА ознайомив присутніх зі спеціально розроблено ним для України брендом Прем’єр-ліги, а також поділився аналогічними прикладами інших футбольних держав з централізованою моделлю керування лігою.

Також Президент Прем’єр-ліги Володимир Генінсон поділився позитивними новинами. Зокрема, матч за Суперкубок України між київським «Динамо» та «Шахтарем» отримав титульного спонсора – будівельну компанію UDP. І тепер матч-відкриття нового сезону носитиме офіційну назву UDP Суперкубок України. Амбасадор Прем’єр-ліги, продюсер та шоумен Олексій Потапенко (Потап) презентував Гімн ПЛ, під звуки якого команди у майбутньому будуть виходити на поле перед початком матчів.

ТегиТеги: УПЛ

Реклама