<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

"Карпати" оплатили борг ФФУ перед Лозанною

Spy-Football.com

9/7/2013 , 9:17

Учора, 8-го липня 2013 року, ФК «Карпати», як і обіцяв, здійснив оплату судових витрат, що належало зробити Федерації Футболу України як відповідачу у справі «Карпати», «Металіст» vs. ФФУ», яка розглядається у Спортивному арбітражному суді Лозанни. 

Оплату здійснено у повному обсязі (60.000 швейцарських франків) на рахунок CAS. Це значить, що від моменту отримання CAS перерахованих грошей перешкод для довгоочікуваного оприлюдненнярішення вже не має.

Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня своїм листом CAS повідомив про те, хто ж з фігурантів справи насправді не оплатив визначену частину судових витрат. Стороною, що не здійснила відповідний внесок, є ніхто інший як відповідач – Федерація Футболу України. Тому Арбітраж запропонував позивачам у справі внести кошти за ФФУ, що й було зроблено ФК «Карпати».

Також знову підтверджуємо факт оплати відповідними SWIFT-повідомленнями. «Достовірні джерела» деяких ЗМІ та відповідальні працівники Федерації Футболу України матимуть змогу у зручний для себе час роздрукувати їх, аби оригінали платіжок знову не загубились у коридорах Федерації та на столах її керівників.

 

ТегиТеги:

Реклама