<
>

Реклама

Премєр-Ліга OLIMPIK

Офіційно: Олімпік знявся з УПЛ, клуб призупиняє свою діяльність

Spy-Football.com

9/7/2021 , 9:47

“Олімпік” ухвалив рішення знятися з чемпіонату УПЛ. Про це повідомив президент клубу Владислав Гельзін.

“Нами ухвалено рішення про зняття команди з розіграшу УПЛ наступного сезону!

Це непростий, але разом з тим – обдуманий і зважений крок, який ми робимо з тяжістю на серці.

Хочу подякувати всім, хто за ці 20 років так чи інакше був причетний до олімпійської сім’ї. За всі ті незабутні моменти, які ми з вами пережили, відчуваючи різні емоції, як в добрі, так і в складні для клубу часи.

За ці роки нам вдалося дати квиток в життя багатьом хлопчикам, закоханим в футбол. Деякі наші вихованці і зовсім пройшли з клубом яскравий і захоплюючий шлях від вихованця академії до дебютанта Ліги Європи, коли в 2017 році знаменитий хіт Ярослава Євдокимова став асоціюватися для всієї футбольної громадськості з “донецькими фантазерами”.

Розставатися з вами дуже складно, проте ми не прощаємося. Клуб призупиняє свою діяльність, але на цьому ми не ставимо крапку.

Я вірю, що настане час, коли футбольний клуб “Олімпік” знову буде радувати своїх уболівальників яскравими виступами. А сама гра буде проходити за одними для всіх правилами не тільки на полі, але і за його межами. Адже футбол в Україні люблять, і ми пишаємося, що ФК “Олімпік” Донецьк назавжди залишиться в його історії”, – сказав Гельзін.

У 2014 році «Олімпік» виграв першу лігу і вперше вийшов в УПЛ, звідки не вилітав аж до 2021 року.

У сезоні 2016/17 клуб зайняв 4-е місце і вперше отримав право грати в Лізі Європи, де в 3-му кваліфікаційному раунді поступився за сумою двох матчів грецькому ПАОКу.

Реклама