>

Премєр-Ліга 9 тур

Favbet Ліга. Шахтар перемагає в "класичному", Десна наздоганяє Ворсклу

9/11/2020 , 17:52

Дінпро-1 несподівано зазнав несподіваної домашньої поракзи. Господарі більше володіли ініціативою, атакувала… але забивали ковалівці. У першому таймі Євген Селезньов з пенальті відкрив рахунок, а після перерви Смрний рахунок подвоїв. Колос перевав свої 17 матчеву серію з пропущениї голів навиїзді.

Колос КОЛ

25' (пен)Селезньов

58'Смирний

Суперрезультативний матч видали Олімпік і Маріуполь. Господарі забили першими, однак буквально перед перервою «Маріуполь» двічі забив, а в середині другого тайму провів третій гол. Підопічні Ігоря Климовського не здались! У, здавалось би, критичній ситуації вони спромоглися забити двічі, вирвавши нічию!

Каргбо90'

44' (пен)Сікан

45' (пен)Мишньов

73'Танковськй

Олександрія лише завдяки “традиційному домашньому” пенальті перегла ФК Львів.

Олександрія, КСК Ніка

Олександрія ОЛЕ

1 : 0

завершено

ФК Львів ЛВІ

Третьяков70' (пен)

З точки зору якості гри Минай видав дуже якісний матч, однак прагматичний футбол Десни знову приніс результат. Єдиний гол наприкінці матчу забив Будківський.

Чернігів, ім.Гагаріна

Десна ДЕС

1 : 0

завершено

Минай МИН

Будківський80'

До звітного матчу «Рух» та «Інгулець» ще не знали смаку перемог у Favbet Лізі. У господарів були всі передумови, аби нарешті перервати безвиграшну серію.

Перед перервою команда Сергія Лавриненка залишилася в меншості. Львів’яни зуміли скористатися чисельною перевагою, але втримати такий потрібний результат підопічні Івана Федика не змогли, більше того, могли й програти цю зустріч.

Кондраков56' (пен)

17' (пен)Бартуловіч

57'Козак

В українському класичному впевнена перемога за «гірниками»

Через коронавірус ряд провідних виконавців київського клубу не змогли допомогти своїй команді у центральному матчі туру. Можливо, тому ми й побачили далеко не найкращу гру у виконанні підопічних Мірчі Луческу.

Матч проходив без зайвого фарсу за незначної переваги «гірників», яку в середині першого тайму вони втілили у забитий м’яч. Інтрига трималася майже до перерви, поки Сидорчук за грубий фол не отримав вилучення.

Після перерви, скориставшись чисельною перевагою, підопічні Луіша Каштру не залишили шансів супернику. Ще два забиті м’ячі довели рахунок до розгромного.

У підсумку кияни зазнали першої поразки цього сезону, та не змогли перервати програшну серію в матчах із «Шахтарем», яка налічує тепер уже 5 матчів у Favbet Лізі.