<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

"Карпати"-"Дніпро". Матч без глядачів

Spy-Football.com

9/5/2013 , 9:54

1368032573_e0d-simvolika-premer-ligiКДК ФФУ на своєму черговому засіданні прийняв низку рішень.

Так, львівські «Карпати» будуть змушені провести матч 28-го туру чемпіонату проти «Дніпра» за порожніх трибун, а також сплатити штраф у розмірі 150 000 гривень. Таке покарання клуб нестиме за прояви фашизму та неонацизму з боку власних вболівальників, що мали місце у матчі 26-го туру проти «Зорі».

Головного тренера команди «Полтава» Безсмертного А., вилученого з меж технічної площі за демонстративну незгоду та систематичне втручання в дії асистента арбітра у матчі 28-го туру чемпіонату першої ліги проти «Миколаїва», відсторонено на один матч.

Аналогічну санкцію за таке ж порушення застосовано до головного тренера команди «Нафтовик-Укрнафта» Охтирка Яровенка Є., якого було вилучено у матчі 28-го туру першої ліги з кіровоградською «Зіркою».

У цьому ж матчі було вилучено футболіста «Нафтовик-Укрнафти» Яровенка О. за небезпечний напад на суперника, який володіє м’ячем, з вірогідністю нанесення травми. Яровенко О. пропустить 2 найближчі матчі своєї команди, а його партнер по команді Башлай Д., якого було вилучено з поля за нецензурні та некоректні висловлювання на адресу суперника, отримав триматчеву дискваліфікацію.

http://ffu.org.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама