<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Суркіс запропонував звільнитися чотирьом віце-президентам «Динамо»

Spy-Football.com

10/12/2013 , 9:04

surkisУ переддень новорічних свят керівництво « Динамо» приготувало для деяких своїх співробітників незвичайний « подарунок». Усім тим , кому перевалило за 60 років , запропоновано написати заяву про звільнення за власним бажанням у зв’язку з виходом на пенсію. Про це « Погляду » розповів один з тих динамівців , хто сам потрапив в даний список .

Наприкінці року на багатьох підприємствах відбуваються кадрові зміни , і футбольний клуб « Динамо» в цьому плані не виняток. На тлі вкрай невдалих виступів команди президент Ігор Суркіс прийняв рішення скоротити штат співробітників пенсійного віку. У це число ввійшли працівники абсолютно усіх рівнів , рангів і заслуг. Досить сказати , що заяву підписали чотири віце -президента , в тому числі Віталій Сівков – друга людина в « Динамо » після Суркіса.

«Безумовно , ця тема зараз основна в клубі , – каже ветеран « Динамо » , – вона навіть затьмарила можливу відставку головного тренера Олега Блохіна. Мої колеги сприйняли її по- різному. Деякі відмовилися підписувати заяву , сподіваючись залишитися на посаді після аудієнції у Ігоря Михайловича , інші – зі спокоєм , погодились дати дорогу молодим . Все-таки незважаючи на всі минулі заслуги працівник повинен йти в ногу з часом , тобто володіти хоча б елементарними навичками роботи з комп’ютером , як це нещодавно зробив навіть 76 -річний Андрій Біба ».

Зауважимо , що під скорочення за віком підпадає і 61 – річний головний тренер « Динамо » Олег Блохін. Про погані результати , низьку якість гри команди під керівництвом Блохіна не говорив цього сезону хіба що ледачий . Тому в контексті теми про скорочення, можливо, було б логічно почати саме з наставника , незадовільна робота якого у всіх на виду. Втім , Ігор Суркіс вже натякнув на стан здоров’я тренера як на можливий привід для добровільної відставки .

Подібна акція проходить в « Динамо » вперше в історії клубу. Разом з тим це не означає , що всіх, кому за 60 , поголовно звільнять. Остаточний список може сформувати тільки президент клубу. І станеться це вже найближчим часом . А може і не станеться.

 

ТегиТеги:

Реклама