<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Символічна збірна 20-ого туру Премєр-Ліги.

Spy-Football.com

11/3/2013 , 15:25

Spy-Football пропонує символічну збірну 20 туру Українскої Премєр-ліги за схемою 4-3-3. Черговий вікенд не відзначався результативністю, але своїх героїв вистарчало.

best11_20tyr

Воротар

Дмитро Безотосний (Чорноморець)

Переоцінити вклад голкіпера в перемогу своєї команди не можна . При рахунку 2-1 Безотосний не раз в фантастичних кидках рятував Чорноморець від неминучого голу. В пропущеному голі вини воротаря немає, ну дуже вже класним видався постріл у Худобяка.

Захист

Олег Гуменюк (Таврія)

Можливо трохи не справедливо, але вирішили внести сімферопольця в збірну туру. Хоча б за супер гол у ворота Металурга. Хоча у захисті, якщо відверто, роботи у Гуменюка вистарчало і він з нею справився відмінно.

Євген Хачеріді (“Динамо”)

Як це не дивно, але зіграв практично без помилок. Відчувалася впевненість в діях. Це і не дивно, адже Євген приїхав в рідний Луцьк і зіграти погано просто не мав права.

Ондржей Мазух (“Дніпро”)

Не дав ні найменшого шансу проявити себе форварду ужгородців Володимиру Лисенку. І це на далеко не найкращому газоні стадіону “Авангард”. Часто підключався до атак “Дніпра”.

Вячеслав Шевчук (Шахтар)

Зіграв надійно біля своїх воріт. Крім того часто в улюбленій манері підключався до атак і завдяки його передачі свій гол, єдиний у матчі, провів Луїс Адріано.

Півзахист

Уча Лобжанідзе (Кривбас)

Універсальний солдат Тарана став одним із лідерів Кривбаса в поєдинку проти “Зорі”.Віддав дві  гольові передачі Самодіну, і особливо слід відзначити другий пас, коли він відрізав весь захист луганчан.

Денис Гармаш (Динамо)

Те нахабство, в хорошому сенсі слова, з якою молодий динамівець пішов на трьох гравців захисту “Волині” і результативний удар заслуговують пошани і окремої похвали. В силовій боротьбі з потужними гравцями середньої лінії “Волині” зміг уникнути традиційної жовтої картки.

Сергій Політило (“Чорноморець”)

Нарівні з Безотосним може вважати себе героєм поєдинку у Львові. Сергій видав відмінний матч, встигаючи на всіх ділянках поля. Відмінно діяв у руйнуванні, перервавши чимало атак своїми перехопленнями, а його конструктивні передачі не раз ставили в безвихідь оборону господарів. Саме його майстерна передача на Бурдужана допомогла одеситам зрівняти рахунок.

Напад

Лучіан Бурдужан (Чорноморець)

І сам забив і результативну передачу віддав – можна сказати автор перемоги Чорноморця у Львові. Відпрацьовував в обороні, пресингував захисників Карпат, не даючи їм розпочати атаки.

Леван Кенія (Карпати)

“Львівський Мессі” неабияк повозив оборону Чорноморця. Правда, і самому не раз діставалося по ногах від одеситів. Брав гру на себе, інколи навіть забагато. Міг грузин забивати і сам, але не фартило.

Сергій Самодін (Кривбас)

Дубль форварда забезпечив перемогу “Кривбаса” в матчі проти “Зорі”. «Ми проиграли одному гравцеві» – сказав наставник луганчан після матчу, маючи на увазі саме росіянина.

spy-football

ТегиТеги:

Реклама