<
>

Реклама

Премєр-Ліга metallurg

"Металург" Запоріжжя на грані банкрутства

Spy-Football.com

11/9/2015 , 10:25

mtzЗ футбольної карти України може зникнути ще один клуб Прем’єр-ліги.

Після донецького “Металурга” про свої серйозні проблеми з фінансуванням заявив “Металург” запорізький.

Згідно з офіційною заявою, з 1 жовтня клуб не зможе самостійно існувати і просить відгукнутись спонсорів. Збереження “Металурга” обговорюється у міській владі Запоріжжя.

Футбольний сезон 2014-2015 років характеризувався стрімко мінливою соціально-політичною ситуацією в країні, що не могло не позначитися на стані справ у клубі.

З одного боку, з моменту придбання футбольного клубу новими власниками, була проведена велика робота по його розвитку. Проведена реорганізація та кадрові посилення серед тренерського складу, а також серед адміністративно-управлінського персоналу. Була покращена матеріально-технічна база для проведення навчально-тренувального процесу команди.

У результаті спільних зусиль усіх підрозділів ПФК Металург-Запоріжжя за підсумками минулого сезону команда посіла сьоме місце в Чемпіонаті України, що є успішним результатом системної і скоординованої роботи всього колективу клубу. При цьому весь цей час фінансова діяльність клубу носила дотаційний характер.

Ситуація багаторазово ускладнилася в умовах загострення економічної та політичної криз в Україні, що створило додаткові проблеми у фінансуванні, змісті і подальшому розвитку клубу, аж до загрози його існуванню.

У зв’язку з вищевикладеним, вважаємо, необхідне повідомити про відсутність економічної доцільності подальшого розвитку клубу в сформованій ситуації, а також про зупинку його фінансування з 1 жовтня 2015 року.

Звертаємося до всіх, кому не байдужа доля футбольного клубу, взяти під своє шефство ПФК Металург-Запоріжжя на будь-яких умовах.

Також Ультрас запорізького Металурга найближчим часом мають намір зустрітися з керівництвом клубу.

Окрім цього обговорити ситуацію у команді з керівництвом хочуть батьки молодих футболістів Металурга, стверджує Tribuna.com.

Ситуація з банкрутством Металурга залишається неясною, оскільки гравцям команди не було повідомлено про припинення фінансування.

Реклама