<
>

Реклама

Премєр-Ліга Прем'єр-Ліга

Три клуби УПЛ не пройшли атестацію на наступний сезон

Spy-Football.com

11/6/2015 , 12:31

За повідомленнями деяких ЗМІ атестати для участі в наступному чемпіонаті України отримали 11 клубів з 14.  Також пройшов атестацію новачок дивізіону “Олександрія”. “Волинь”, “Говерла” і дніпродзерджинська “Сталь” поки ще не допущені до участі у наступному чемпіонаті.

Ситуація зі “Сталлю”, найвірогідніше, пов’язана з тим, що зараз відбувається процедура злиття клубу з донецьким “Металургом”. Нагадаємо, акціонер обох клубів Сергій Тарута заявив, що до початку чемпіонату цей процес буде закінчений.

А ось ужгородська “Говерла”, луцька “Волинь” відмовилися підписати Меморандум про погашення боргів, тому і не пройшли атестацію.

Були зауваження щодо фінансового критерію (боргів) до «Зорі», «Карпат», «Металіста» і запорізького «Металурга». Та ці клуби підписали меморандум, завдяки чому і отримали атестат, можна сказати, авансом.

Під заборгованістю розуміється борг перед ФФУ, УПЛ, гравцями і тренерами. Перед Федерацією і Прем’єр-лігою треба розрахуватися до початку наступного сезону, а з гравцями і тренерами – до кінця грудня 2015 року.

Попри це, головний тренер Говерли В’ячеслав Грозний сповнений оптимізму і запевняє, що ужгородська команда отримає атестат від ФФУ.

Я був сьогодні на засіданні, я знаю, яким буде формат. Буде або 14, або 16 команд. Менше не буде точно. Якщо буде можливість формату з 16 команд, всі за, ні одна людина проти.

Якщо не буде можливості, якщо не всі пройдуть ліцензування, якщо у когось не буде можливості фінансувати, менше 14 команд в Прем’єр-лізі не буде, – сказав Грозний телеканалу Футбол 1, пише ua-football.com.

 

 

Реклама