<
>

Реклама

Премєр-Ліга fc metallist

Металіст переїде в Суми, а футболісти збираються бойкотувати матч з Динамо?

Spy-Football.com

11/2/2015 , 16:32

metalistГравці харківського Металіста не отримують заробітну плату вже близько чотирьох місяців і серйозно розглядають варіант, що якщо в найближчі два тижні, не буде зрушень по виплаті заборгованостей, команда не вийде на матч проти київського Динамо, котрий запланований на 1 березня в Києві.

Про це повідомляє Чемпіон з посиланням на неофіційний сайт харківського клубу.

Футболісти готові йти до останнього і зривати матчі один за одним. Але вони вимагають оплати їхньої праці згідно з контрактом.

Нагадаємо, тільки за останній місяць, із-за боргів клуб покинули Крістіан Вільягра, Чако Торрес, Клейтон Шав`єр, Жажа, Марко Торсільєрі иа Андрій Богданов.

А тим часом Металіст може стати не харківським а сумським. Директор стадіону “Ювілейний” Вадим Закорко підтвердив інформацію, що Металіст може тут провести домашні матчі.

“На сьогодні йдуть переговори, щоб Металіст провів гру або ігри на “Ювілейному”. Остаточного рішення немає, все на стадії переговорів.

З фінансовою стороною ми ще не визначилися. Ми готові прийняти Металіст і належним чином забезпечити проведення матчів.

Це один з найкращих газонів в Першій лізі. Єдине, як мені здається, Металіст до останнього сподівається грати вдома, – розповів Закорко каналу “Футбол 1”.

ТегиТеги: Металіст УПЛ

Реклама