<
>

Реклама

Перша Ліга Tytan

Кримський "Титан": Нема Росії - нема команди?

Spy-Football.com

11/6/2014 , 18:46

Керівництво ПрАТ “Кримський ТИТАН” (м. Армянськ), в особі генерального директора підприємства Сергія Косенка, який за сумісництвом є президентом футбольного клубу, прийняло рішення розформувати команду – інформує allcrimea.net

Про це повідомив член ФК “Титан” Денис Ситник.

Він розповів, що футбольна команда чекала рішення ФІФА щодо включення клубу “Титан” в Чемпіонат Росії.

Однак, Міжнародна федерація футболу заборонила РФ приймати кримські клуби в свій Чемпіонат, оскільки вони знаходяться в складі Федерації футболу України.

Гравець футбольного клубу “Титан” Денис Ситник повідомив, що команда “Титану” має намір захищати свої права та інтереси.

Футболісти звернулися до Прокуратури Армянська із заявою з приводу порушення умов контакту, зокрема, невиплати зарплати і премій.

“У всіх футболістів укладені контракти з клубом, у одних вони закінчуються взимку, а в інших через рік. За законодавством вони повинні були попередити нас про розформування команди за 2 місяці і виплатити нам всю заборгованість по зарплаті та премії”, – розповідає Денис Ситник.

За словами Дениса Ситника, керівництво клубу обіцяє виплатити всю заборгованість тільки в обмін на розірвання контракту з обопільної згоди.

Відзначимо, що цього року клуб повинен був відзначити своє 45-річчя.

ТегиТеги: ПФЛ Росія

Реклама