<
>

Реклама

Премєр-Ліга Metalurg D

“Металург” Донецьк відмовився від участі в Прем'єр-Лізі

Spy-Football.com

11/7/2015 , 11:47

mtdОб’єднана команда донецького Металурга і дніпродзержинської Сталі не гратиме в УПЛ.

Про це донецький клуб повідомив у листі, відправленому Прем’єр-лізі, інформує Футбол 1.

“Сьогодні на нашу адресу надійшов лист від керівництва Металурга про те, що клуб не зможе взяти участь у змаганні”, – розповів генеральний директор УПЛ Петро Іванов.

“У Прем’єр-ліги є склад. Процедура із затвердженням нових учасників і виключення старих чітко прописана, рішення приймають тільки Загальні збори. Згідно зі статутом, ми проведемо ці збори і проінформуємо ФФУ про його результати”, – зазначив він.

Замість елітного дивізіону Металург-Сталь може почати виступати в Першій лізі. На Металурзі висить майже п’ятимільйонний борг перед УЄФА за штрафи від трансферів. Нова команда не хоче брати на себе цей борг. Вакантне місце в еліті українського футболу може дістатися Іллічівцю, який за підсумками минулого сезону покинув Прем’єр-лігу, повідомляєhronika.info.

Президент Сталі Максим Завгородній в інтерв’ю телеканалу “Футбол 1” підтвердив інформацію, що донецький Металург не братиме участь у наступному сезоні української Прем’єр-ліги.

За його словами, клуб ФК Металург (Донецьк) існувати не буде.

“Тому, раз ми не знайшли варіантів злиття, то чекаємо рішення виконкому, і ми зробили заявку від клубу Сталь (Дніпродзержинськ). Без злиття, без нічого – заявимося тим клубом, який зайняв друге місце у чемпіонаті Першої ліги минулого сезону”, – сказав він.

“Ми від своїх планів не відмовляємося: ми займаємося своїм стадіоном, ми граємо. Ми не відмовимося ні від фінансування, ні від чого”, – додав Завгородній.

Однак, як зазначив він, клуб не може пов’язувати своє життя з життям клубу Металург, тому що воно було тривалим і може мати різні наслідки.

“Якщо у нас не вийшло злиття, то Металург піде своїм шляхом банкрутства, а ми хочемо піти своїм шляхом у Прем’єр-лізі клубом Сталь”, – цитує його сайт телеканалу “Футбол 1”.

Реклама